2014 AAU-NJ 14 and Under Junior Olympics - 6/1/2014
                               District Qualifier
                       Memorial Stadium, New Brunswick, NJ
                                     Results
 
 Event 1  Girls 100 Meter Dash 8-under
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
 Finals
   1 Qiora Rollins             06 Somerset, NJ           15.30      14.73   NWI  6
   2 Amalie Nichols            06 Elizabeth, NJ          14.90      15.33   NWI  6
   3 Sierra Colvin             06 Rahway, NJ             15.50      15.75   NWI  6
   4 Leah Gould                06 Somerset, NJ           15.90      15.80   NWI  6
   5 Danya Spoor               06 New Vernon, NJ         16.20      16.22   NWI  5
   6 Zuri Williamson           06 Teaneck, NJ            17.00      16.51   NWI  5
   7 Qimara-Lisa Summers       07 East Orange, NJ        15.60      16.60   NWI  6
   8 Makayla Taylor            06 Somerset, NJ           16.00      16.84   NWI  5
   9 Kaylee Valdez             06 Perth Amboy, NJ        18.10      17.67   NWI  4
  10 Lauryn Swann              06 Teaneck, NJ            17.00      17.84   NWI  5
  11 Brianna Adkison           06 Piscataway, NJ         17.40      18.04   NWI  5
  12 Arrayah Young             07 Avenel, NJ             17.90      18.06   NWI  5
  13 Ananda Ames               07 Port Reading, NJ       18.70      18.27   NWI  4
  14 Kendall Rowe              07 Teaneck, NJ            19.00      18.39   NWI  4
  15 Alyssa Billups            07 Plainfield, NJ         19.00      18.61   NWI  4
  16 Angeline Pierre           07 Somerset, NJ           19.00      18.71   NWI  4
  17 Arianna Nickerson         06 Newark, NJ             13.00      18.80   NWI  6
  18 Ipsita Das                06 Edison, NJ             21.30      19.35   NWI  3
  19 Mikayla Hall              06 East Brunswick, NJ     42.00      19.66   NWI  2
  20 Bianca Noel               07 North Brunswick, NJ    19.53      19.68   NWI  3
  21 Saniyyah Carter           07 East Orange, NJ                   20.55   NWI  1
  22 Gianna Valdes             06 Woodbridge, NJ         19.30      20.91   NWI  4
  23 Abriyah Thompson          08 Rahway, NJ             21.40      20.92   NWI  3
  24 Jaida Lopez               09 Brooklyn, NY                      20.93   NWI  1
  25 Layla Beasley             08 Hillsborough, NJ       22.52      21.28   NWI  2
  26 Angel Dejesus             07 Rahway, NJ             21.30      21.33   NWI  3
  27 Samayah Neblett           07 East Orange, NJ                   21.86   NWI  1
  28 Joelle Bryan              07 North Brunswick, NJ    22.00      22.10   NWI  3
  29 Hailey Soo-Hon            08 Somerset, NJ           22.12      22.52   NWI  2
  30 Jade S00-Hon              06 Somerset, NJ           20.00      23.03   NWI  3
  31 Zoe Wilson                08 Somerset, NJ           23.50      24.62   NWI  2
  32 Raquel Diaz               08 Perth Amboy, NJ        24.00      25.06   NWI  2
 
 Event 2  Boys 100 Meter Dash 8-under
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Rayan Porter              06 Hackensack, NJ         15.75      15.84   NWI  5
   2 Rashawn Stuart            06 East Orange, NJ        15.60      16.19   NWI  5
   3 Abayomi Hazel             06 Plainfield, NJ         16.70      16.25   NWI  5
   4 Evan Todd                 06 Princeton, NJ          16.20      16.48   NWI  5
   5 Trevon Norris             06 Edison, NJ             17.51      16.83   NWI  4
   6 David Sanchez Jr          06 Union, NJ              17.00      16.84   NWI  4
   7 Gabrial Nyenator          06 Paterson, NJ           16.00      16.95   NWI  5
   8 Noah Cooper               07 Hopatcong, NJ          17.00      17.12   NWI  5
   9 Quadir Anderson           06 Plainfield, NJ         17.71      17.50   NWI  4
  10 Mckinley Young            06 New Brunswick, NJ      18.00      17.54   NWI  4
  11 Jordan Bernard            07 Newark, NJ             19.00      17.77   NWI  3
  12 Adhip Jarayal             06 Iselin, NJ             19.10      18.14   NWI  3
  13 Joshua Allen              07 Edison, NJ             18.80      18.29   NWI  3
  14 Shuban Iyer               06 Woodbridge, NJ         18.30      18.34   NWI  3
  14 Josiah Ware               06 Teaneck, NJ            17.00      18.34   NWI  4
  16 Jason Sparrow             06 North Plainfield, N    19.00      18.54   NWI  3
  17 Cameron Cunningham        07 South Orange, NJ       18.00      19.07   NWI  4
  18 Deven Sampson             06 North Plainfield, N               19.67   NWI  1
  19 Maxon McKenniss           07 Brooklyn, NY                      19.78   NWI  1
  20 Karim Monteiro            07 Teaneck, NJ                       20.10   NWI  1
  21 Riley Drummond            07 Jersey City, NJ                   20.15   NWI  2
  22 Darius Huston             06 Teaneck, NJ                       21.48   NWI  1
  23 Nicholas Wilson           08 Somerset, NJ           21.00      21.50   NWI  2
  24 Donell Mobley             07 Jersey City, NJ                   21.82   NWI  1
  25 Visruth Satish            07 Iselin, NJ             23.00      22.00   NWI  2
  26 Derrick Mobley            09 Jersey City, NJ                   25.28   NWI  1
 
 Event 3  Girls 100 Meter Dash 9 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Ajanae Thompson           05 Rahway, NJ             15.70      15.30   NWI  4
   2 Alexandria Brown          05 Franklin Park, NJ      15.00      15.36   NWI  4
   3 Ariel Richards            05 Somerset, NJ           16.85      16.23   NWI  3
   4 Trinity Joyner            05 Rahway, NJ             15.50      16.29   NWI  4
   5 Mykala Brown              05 Plainfield, NJ         17.89      16.89   NWI  3
   6 Gabrielle Gathers         05 Somerset, NJ           16.00      16.94   NWI  4
   7 Emily Rush                05 Annandale, NJ          17.10      17.11   NWI  3
   8 Ciara Forbes              05 Teaneck, NJ            16.60      17.17   NWI  4
   9 Olivia Occhipinti         05 Somerset, NJ           18.50      17.50   NWI  2
  10 Malaika Abramson          05 Plainfield, NJ         16.91      17.64   NWI  3
  11 Jalia Lemaitre            05 Teaneck, NJ                       18.00   NWI  1
  12 Olivia Mendez             05 Somerset, NJ           18.18      18.03   NWI  3
  12 Destinee Frazier          05 Middlesex, NJ          17.90      18.03   NWI  3
  14 Mya Thybulle              05 Jersey City, NJ                   18.17   NWI  1
  15 Leilah Ashlyn Bampoe-Par  05 Somerset, NJ           19.10      18.75   NWI  2
  16 Alexandria Pierre         05 Somerset, NJ           19.00      19.26   NWI  2
  17 Nikirah Daniels           05 New Brunswick, NJ      15.88      20.38   NWI  4
  18 Maya Bryan                05 North Brunswick, NJ    19.10      20.72   NWI  2
  19 Gabrielle Pierre          05 Somerset, NJ           22.50      21.93   NWI  2
 
 Event 4  Boys 100 Meter Dash 9 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Meikhi Cuttino            05 Elizabeth, NJ          14.10      14.47   NWI  4
   2 Leo Grace                 05 Ridgewood, NJ          15.30      15.11   NWI  4
   3 Jarvis Jones              05 Plainfield, NJ         15.61      15.27   NWI  3
   4 Julien Jones              05 Asbury Park, NJ        16.00      15.43   NWI  3
   5 Evan Benson               05 Somerset, NJ           15.30      15.54   NWI  4
   6 Anthony Brown Jr          05 New Brunswick, NJ      16.57      15.75   NWI  3
   7 Joshua Ingram             05 Fords, NJ              15.40      15.94   NWI  4
   8 Aaron Turnbull            05 Franklin Park, NJ      15.50      16.23   NWI  4
   8 Drayton Kolaras           05 Hillsborough, NJ       15.50      16.23   NWI  4
  10 Varun Panjeti             05 Edison, NJ             15.90      16.30   NWI  3
  11 Nikko Lallo               05 Jersey City, NJ                   16.61   NWI  2
  12 Julien Leveille           05 Somerset, NJ           16.20      16.87   NWI  3
  13 Avery Barnes              05 Asbury Park, NJ                   17.26   NWI  1
  14 Anthony Sheilds           05 Supersonics            17.62      17.33   NWI  2
  15 Akshay Iyer               05 Edison, NJ             18.10      18.23   NWI  2
  16 Jesus Viquez              05 Paterson, NJ                      18.51   NWI  1
  17 Brandon Smith             05 Jersey City, NJ                   18.87   NWI  2
  18 Shamith Satish            05 Iselin, NJ             20.30      19.85   NWI  2
  19 Jeffrey Tarpley           05 Teaneck, NJ                       22.01   NWI  1
 
 Event 5  Girls 100 Meter Dash 10 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Aniyah Charles            04 Piscataway, NJ         14.34      14.42   NWI  2
   2 Deja Young                04 Teaneck, NJ            14.80      14.95   NWI  2
   3 Kamiah Baker              04 Franklin Park, NJ      15.10      14.96   NWI  2
   4 Fiona Carter              04 Teaneck, NJ            15.30      15.24   NWI  2
   5 Soraya Ortiz              04 Teaneck, NJ            15.00      15.25   NWI  2
   6 Saniah Billups            04 Plainfield, NJ                    15.34   NWI  1
   7 Bayliss Simon             04 Morristown, NJ         15.50      15.40   NWI  2
   8 Nia Solomon               04 Somerset, NJ           16.53      17.02   NWI  1
   9 Ta'Janae Pender           04 Piscataway, NJ                    18.13   NWI  1
  10 Olivia Prescott           04 Paterson, NJ                      19.63   NWI  1
 
 Event 6  Boys 100 Meter Dash 10 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Fitzroy Ledgister         04 Jersey City, NJ        13.00      13.59   NWI  4
   2 Jaidin Haynes             04 Parlin, NJ             14.20      14.25   NWI  4
   3 Jayden Phillip            04 Eastbrunswick, NJ      14.39      14.28   NWI  4
   4 Heru Dwyer                04 Piscataway, NJ         14.00      14.38   NWI  4
   5 Claude Shepherd           04 Hackensack, NJ         14.75      14.48   NWI  4
   6 Gregory Foster            04 Lumberton, NJ                     14.64   NWI  1
   7 Cormac Taylor             04 Ridgewood, NJ          15.10      15.03   NWI  3
   8 Ameer Mason               04 Somerset, NJ           14.90      15.16   NWI  3
   9 Chazz Blake               04 Lebanon, NJ            15.30      15.36   NWI  3
  10 Tyshaun Anderson          04 Plainfield, NJ         15.52      15.46   NWI  2
  11 Jaden Nelson              04 Teaneck, NJ            15.50      15.84   NWI  3
  12 Gary Marrero              04 Elizabeth, NJ          15.50      15.87   NWI  2
  13 Fabian Thompson           04 Piscataway, NJ         16.40      16.07   NWI  2
  14 Cameron Cagle             04 Mount Laurel, NJ                  16.40   NWI  1
  15 Joshua Carter             04 Teaneck, NJ            15.40      16.91   NWI  3
  16 Javonni Barnes            04 Asbury Park, NJ                   16.94   NWI  1
  17 Mekhi Baker               04 Franklin Park, NJ      17.60      17.61   NWI  2
  18 Dreveon Eddleman          04 Somerset, NJ           17.50      17.64   NWI  2
  19 Joshua Manning            04 Paterson, NJ                      17.82   NWI  1
  20 Aviral Mittal             04 Woodbridge, NJ                    21.71   NWI  1
 
 Event 7  Girls 100 Meter Dash 11 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Kayce Darby               03 Teaneck, NJ                       13.76   NWI  1
   2 Sydney Roach              03 Plainfield, NJ         14.60      14.29   NWI  4
   3 Ciara Sanchez             03 Elizabeth, NJ          13.90      14.57   NWI  4
   4 Amor Sanders              03 Orange, NJ              8.50      14.64   NWI  4
   5 Destiny Van Ness          03 Somerset, NJ           13.70      14.68   NWI  4
   6 Jahira Wallace            03 Hackensack, NJ         15.80      14.96   NWI  2
   7 Bailey Kolaras            03 Hillsborough, NJ       15.20      15.14   NWI  3
   8 Kelsey Nager              03 Freehold, NJ           15.10      15.17   NWI  3
   9 Kiara Reid                03 Clifton, NJ            15.00      15.38   NWI  3
  10 Alia Masud                03 Morris Plains, NJ      15.30      15.47   NWI  3
  11 Ruby Hibbert              03 Teaneck, NJ            14.00      15.49   NWI  4
  12 Fallon Wilcox             03 Somerset, NJ           15.60      15.50   NWI  3
  13 Jasira Lemaitre           03 Teaneck, NJ                       15.66   NWI  2
  14 Danasia Toney             03 Hackensack, NJ         15.00      15.72   NWI  3
  15 Brea Johnson              03 Paterson, NJ           15.00      16.27   NWI  4
  16 Olivia Grace              03 Ridgewood, NJ          15.90      16.40   NWI  2
  17 Aicha Monteiro            03 Teaneck, NJ                       16.64   NWI  1
  18 Jemiah Franklin           03 Supersonics            17.17      16.83   NWI  2
 
 Event 8  Boys 100 Meter Dash 11 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Roland Hunte              03 East Orange, NJ        13.60      13.51   NWI  3
   2 Jalil Terrel              03 Elizabeth, NJ          13.60      13.72   NWI  3
   3 Jordan Campbell           03 Elizabeth, NJ          13.40      13.76   NWI  3
   4 Mikai Jones               03 North Brunswick, NJ    14.19      14.04   NWI  3
   5 Damir Toney               03 Hackensack, NJ         14.00      14.07   NWI  3
   6 Connor Cooper             03 Hopatcong, NJ          14.30      14.27   NWI  2
   7 Morgan Jones              03 Plainfield, NJ         14.55      14.30   NWI  2
   8 Rawle Workman             03 Parsippany, NJ         14.20      14.82   NWI  2
   9 Isaiah Bridges            03 Plainfield, NJ         14.40      14.98   NWI  2
  10 Jordan Dorman             03 Teaneck, NJ            15.20      15.05   NWI  1
  11 Elijah Frazier            03 Plainfield, NJ         15.80      15.73   NWI  1
  12 Noah Pahopin              03 Colonia, NJ            15.30      15.90   NWI  1
  13 Kyon Sargent              03 Plainfield, NJ         16.63      16.12   NWI  1
  14 Desmir Marshall           03 New Brunswick, NJ                 16.13   NWI  1
  15 Shawn Smith               03 Elizabeth, NJ          14.50      16.41   NWI  2
  16 Jeremiah Vessel           03 Franklin Park, NJ      14.80      16.43   NWI  2
  17 Terrence Hicks            03 Teaneck, NJ                       17.50   NWI  1
 
 Event 9  Girls 100 Meter Dash 12 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Nia Williams              02 Irvington, NJ          13.50      13.66   NWI  3
   1 Micah Wright              02 Asbury Park, NJ        13.50      13.66   NWI  3
   3 Jolea Crearer             02 Piscataway, NJ         13.75      13.78   NWI  3
   4 Tyrejanae Griffin         02 Paterson, NJ           14.50      14.12   NWI  2
   5 Emily Van Ness            02 Somerset, NJ           13.50      14.30   NWI  3
   6 Jala Bint Jihad Qawi-Bay  02 East Orange, NJ        14.10      14.50   NWI  3
   7 Modesty Griffith          02 Jersey City, NJ                   14.62   NWI  1
   8 Jacqueline Niamke         02 East Orange, NJ        14.30      14.63   NWI  2
   9 Jenna Gorospe             02 Hackettstown, NJ       14.50      14.69   NWI  2
  10 Kierstyn Brown            02 Morris Township, NJ    14.60      14.70   NWI  2
  11 Caira Blake               02 Lebanon, NJ            13.50      15.30   NWI  3
  12 Carol Ann Perry           02 Basking Ridge, NJ      15.74      15.55   NWI  2
  13 Arianna Richards          02 Somerset, NJ           15.03      15.60   NWI  2
  14 Danielle Francis          02 Teaneck, NJ            15.80      15.92   NWI  1
  15 Maiya Spearman            02 Teaneck, NJ            16.00      16.00   NWI  1
  16 Jessica Merena            02 Quakertown, PA         17.13      16.72   NWI  1
  17 Jasmin Barfield           02 Somerset, NJ           16.89      16.87   NWI  1
  18 Mikayla Reid              02 Somerset, NJ           17.62      17.94   NWI  1
 
 Event 10  Boys 100 Meter Dash 12 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Nana Agyemang             02 Parsippany, NJ         12.60      12.74   NWI  2
   2 Dante Falasco             02 Broomall, PA           13.00      12.91   NWI  2
   3 Kristof Reid              02 Flemington, NJ         13.55      13.27   NWI  1
   4 Adrian Taffe              02 Hackensack, NJ         12.90      13.34   NWI  2
   5 De'Monte Blount           02 North Brunswick, NJ    13.00      13.37   NWI  2
   6 Aidan Kamp                02 Mendham, NJ            13.20      14.81   NWI  2
   7 Ezequiel Johnson          02 Piscataway, NJ         15.54      14.93   NWI  1
   8 Yakiem O'Connor           02 Plainfield, NJ         15.78      15.07   NWI  1
   9 Jordan Simmons            02 Piscataway, NJ         15.00      15.92   NWI  1
  10 Naim Shabataka            02 Englewood, NJ                     17.37   NWI  1
 
 Event 11  Girls 100 Meter Dash 13 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Madison Jones             01 Plainfield, NJ         13.13      13.28   NWI  2
   2 Khamil Evans              01 Piscataway, NJ         13.13      13.66   NWI  2
   3 Kennedee Cox              01 Teaneck, NJ            13.30      14.01   NWI  2
   4 Gianna Suriano            01 Rutherford, NJ         13.90      14.12   NWI  2
   5 Janelle Mcneill           01 Linden, NJ             14.60      14.46   NWI  1
   6 Benae Johnson             01 Paterson, NJ           14.00      14.63   NWI  2
   7 Jasmine Lloyd             01 Teaneck, NJ            14.50      14.65   NWI  2
   8 Korri Blue                01 Somerset, NJ           14.66      16.55   NWI  1
   9 Steffani Tabored          01 Paterson, NJ                      17.95   NWI  1
  10 Tachera Reid              01 Somerset, NJ           19.20      18.34   NWI  1
 
 Event 12  Boys 100 Meter Dash 13 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Joshua McDonald           01 Somerset, NJ           13.10      13.00   NWI  4
   2 Ian Hawkins               01 West Orange, NJ        12.70      13.30   NWI  4
   3 Jalen Berger              01 Newark, NJ             12.00      13.48   NWI  4
   4 Brandon Holt              01 Elizabeth, NJ          12.90      13.69   NWI  4
   5 Kyle Smith                01 Hillsborough, NJ       13.70      13.89   NWI  3
   5 Isaiah McFadden           01 Rahway, NJ             13.80      13.89   NWI  3
   7 Reginald Smith            01 Jersey City, NJ                   13.93   NWI  2
   8 Jameel Carter             01 East Orange, NJ        12.60      13.94   NWI  4
   9 Jaylen Ware               01 Teaneck, NJ            15.00      14.22   NWI  2
   9 Marquist Muse             01 Somerset, NJ           13.90      14.22   NWI  2
  11 Isaiah Webster            01 Glen Ridge, NJ         13.50      14.33   NWI  3
  12 Xavier Hargrove           01 Howell, NJ             14.62      14.39   NWI  2
  13 Shiloh Nichols            01 Elizabeth, NJ          13.80      14.44   NWI  3
  14 Justin Rush               01 Annandale, NJ          13.70      14.45   NWI  3
  15 Avery Turnbull            01 Somerset, NJ           15.50      14.50   NWI  2
  15 Rj Oben                   01 Glen Ridge, NJ         13.70      14.50   NWI  3
  17 Luis Huertas              01 Paterson, NJ                      15.37   NWI  1
  18 Rasheem Hammond           01 Teaneck, NJ                       15.49   NWI  1
  19 Kwado Nyinah              01 Woodbridge, NJ                    16.11   NWI  2
 
 Event 13  Girls 100 Meter Dash 14 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Brianna Ewing             00 Somerset, NJ           13.00      12.98   NWI  2
   2 Taylor Gravesande         00 Somerset, NJ           14.00      13.47   NWI  1
   3 Rashya Edwards            00 Teaneck, NJ            13.90      13.75   NWI  2
   4 Gabrielle Spence          00 Teaneck, NJ            13.10      13.79   NWI  2
   5 Kamea Rodgers             00 Plainfield, NJ                    13.94   NWI  1
   6 Briana Griffin            00 Somerset, NJ           13.52      14.09   NWI  2
   7 Essence Gordon            00 New Brunswick, NJ      14.96      14.10   NWI  1
   8 Alyssa Fernandez          00 Plainfield, NJ         14.24      14.32   NWI  1
   9 Trinity Caviness          00 Montclair, NJ          13.00      15.44   NWI  2
  10 Tatyana Rodriguez         00 Edison, NJ             13.00      16.63   NWI  2
 
 Event 14  Boys 100 Meter Dash 14 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Isaiah Sanchez            00 Newark, NJ             11.80      11.80   NWI  2
   2 Matias Pellegrino         00 Denville, NJ           11.80      11.96   NWI  2
   3 Miguel Sosa               00 Teaneck, NJ            11.60      12.06   NWI  2
   4 Menyelek Ward             00 Elizabeth, NJ          12.20      12.24   NWI  2
   5 Keenan Sanders            00 Orange, NJ             12.00      12.34   NWI  2
   6 Oddanie Hall              00 Elizabeth, NJ          12.20      12.56   NWI  2
   7 Ethan Blake               00 Lebanon, NJ            12.97      12.90   NWI  1
   8 Adeesh Bhat               00 Woodbridge, NJ         13.50      13.63   NWI  1
   9 Jaiden Cruz               00 Piscataway, NJ         13.00      13.85   NWI  1
  10 Hasjonn Simmons           00 Piscataway, NJ         14.00      14.16   NWI  1
  11 Marcel Ogiste             00 Piscataway, NJ         14.00      14.21   NWI  1
  12 Darren Tinsley            00 Chatham, NJ            13.00      15.70   NWI  1
 
 Event 19  Girls 200 Meter Dash 8-under
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Qiora Rollins             06 Somerset, NJ           31.31      31.11   NWI  7
   2 Amalie Nichols            06 Elizabeth, NJ          32.40      33.04   NWI  7
   3 Sierra Colvin             06 Rahway, NJ             35.50      33.15   NWI  6
   4 Leah Gould                06 Somerset, NJ           33.00      33.86   NWI  7
   5 Danya Spoor               06 New Vernon, NJ         33.00      33.89   NWI  7
   6 Qimara-Lisa Summers       07 East Orange, NJ        34.00      35.25   NWI  7
   7 Adriana Rollins           06 Somerset, NJ           36.10      35.72   NWI  6
   8 Makayla Taylor            06 Somerset, NJ           33.00      35.95   NWI  7
   9 Tayla Wilson              07 West Orange, NJ        36.00      36.00   NWI  6
  10 Zuri Williamson           06 Teaneck, NJ                       37.08   NWI  3
  11 Kaylee Valdez             06 Perth Amboy, NJ        39.30      38.70   NWI  5
  12 Brianna Adkison           06 Piscataway, NJ         38.90      39.34   NWI  6
  13 Arrayah Young             07 Avenel, NJ             39.80      40.64   NWI  5
  13 Kendall Rowe              07 Teaneck, NJ                       40.64   NWI  1
  15 Alyssa Billups            07 Plainfield, NJ         38.00      40.74   NWI  6
  16 Lauryn Swann              06 Teaneck, NJ            39.00      40.75   NWI  6
  17 Arianna Nickerson         06 Newark, NJ             40.00      40.80   NWI  5
  18 Ipsita Das                06 Edison, NJ             41.70      41.59   NWI  4
  19 Nancy Phang               06 Jersey City, NJ                   42.20   NWI  2
  19 Angel Smith               08 Jersey City, NJ                   42.20   NWI  2
  21 Angeline Pierre           07 Somerset, NJ           40.50      42.55   NWI  5
  22 Bianca Noel               07 North Brunswick, NJ    41.32      42.65   NWI  5
  23 Namow Butler              06 Jersey City, NJ                   42.92   NWI  1
  24 Anyia Johnson             08 Jersey City, NJ                   43.73   NWI  1
  25 Saniyyah Carter           07 East Orange, NJ                   43.94   NWI  3
  26 Angel Dejesus             07 Rahway, NJ             45.50      46.49   NWI  4
  27 Layla Beasley             08 Hillsborough, NJ       49.47      47.21   NWI  4
  28 Abriyah Thompson          08 Rahway, NJ             45.70      48.07   NWI  4
  29 Samayah Neblett           07 East Orange, NJ                   48.34   NWI  3
  30 Jaida Lopez               09 Brooklyn, NY                      48.80   NWI  2
  31 Hailey Soo-Hon            08 Somerset, NJ           51.26      50.73   NWI  3
  32 Joelle Bryan              07 North Brunswick, NJ    47.00      51.69   NWI  4
  33 Jade S00-Hon              06 Somerset, NJ           57.96      55.29   NWI  3
  34 Zoe Wilson                08 Somerset, NJ           45.00    1:02.38   NWI  4
  35 Raquel Diaz               08 Perth Amboy, NJ        58.00    1:03.50   NWI  3
 
 Event 20  Boys 200 Meter Dash 8-under
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Jacob Rimpel              06 Colonia, NJ            36.30      34.41   NWI  5
   2 Rayan Porter              06 Hackensack, NJ         33.54      34.62   NWI  6
   3 David Sanchez Jr          06 Union, NJ              36.62      35.37   NWI  5
   4 Gabrial Nyenator          06 Paterson, NJ           34.00      35.84   NWI  6
   5 Evan Todd                 06 Princeton, NJ          35.20      36.39   NWI  6
   6 Noah Cooper               07 Hopatcong, NJ          35.00      36.92   NWI  6
   7 Trevon Norris             06 Edison, NJ             37.03      37.38   NWI  5
   8 Micah Alves               06 Brooklyn, NY                      38.37   NWI  2
   9 Jason Sparrow             06 North Plainfield, N               38.51   NWI  2
  10 Thomas Howard             07 Newark, NJ             38.00      38.54   NWI  4
  11 Mckinley Young            06 New Brunswick, NJ      37.00      38.85   NWI  5
  12 Abayomi Hazel             06 Plainfield, NJ                    39.22   NWI  1
  13 Jordan Bernard            07 Newark, NJ             42.00      39.26   NWI  3
  14 Cameron Cunningham        07 South Orange, NJ       40.00      39.45   NWI  4
  15 Daniel Tabon              07 Avenel, NJ             39.90      39.52   NWI  4
  16 Josiah Ware               06 Teaneck, NJ            36.00      39.55   NWI  5
  17 Kendrick Jackson          06 East Orange, NJ        37.80      39.67   NWI  5
  18 Deven Sampson             06 North Plainfield, N               40.70   NWI  2
  19 Joshua Allen              07 Edison, NJ             41.40      40.85   NWI  4
  20 Adhip Jarayal             06 Iselin, NJ             41.00      41.05   NWI  4
  21 Karim Monteiro            07 Teaneck, NJ                       41.31   NWI  2
  22 Shuban Iyer               06 Woodbridge, NJ         41.40      41.38   NWI  4
  23 Riley Drummond            07 Jersey City, NJ                   41.70   NWI  2
  24 Taysaun Wilson            07 Asbury Park, NJ        35.00      42.01   NWI  6
  25 Maxon McKenniss           07 Brooklyn, NY                      44.51   NWI  3
  26 Darius Huston             06 Teaneck, NJ                       45.32   NWI  1
  27 Donell Mobley             07 Jersey City, NJ                   46.74   NWI  1
  28 Visruth Satish            07 Iselin, NJ             49.20      49.02   NWI  3
  29 Nicholas Wilson           08 Somerset, NJ           49.00      49.48   NWI  3
  30 Derrick Mobley            09 Jersey City, NJ                   52.25   NWI  2
 
 Event 21  Girls 200 Meter Dash 9 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Ajanae Thompson           05 Rahway, NJ             33.10      32.18   NWI  5
   2 Jenai Berry               05 Fanwood, NJ            31.30      32.52   NWI  5
   3 Alexandria Brown          05 Franklin Park, NJ      32.50      33.04   NWI  5
   4 Nyla Valentine            05 Englewood, NJ          34.00      34.37   NWI  5
   5 Trinity Joyner            05 Rahway, NJ             33.00      34.42   NWI  5
   6 Ariel Richards            05 Somerset, NJ           39.71      34.47   NWI  3
   7 Amaia Onque-Shabazz       05 Plainfield, NJ         35.00      35.05   NWI  4
   8 Malia Cuffee              05 Brooklyn, NY                      35.17   NWI  1
   9 Gabrielle Gathers         05 Somerset, NJ           35.50      36.02   NWI  4
  10 Kylah Carter              05 Saddle Brook, NJ       35.00      36.12   NWI  4
  11 Malaika Abramson          05 Plainfield, NJ         37.00      36.34   NWI  3
  12 Emily Rush                05 Annandale, NJ          35.19      36.58   NWI  4
  13 Olivia Occhipinti         05 Somerset, NJ           37.50      36.62   NWI  3
  14 Mykala Brown              05 Plainfield, NJ         38.54      36.78   NWI  3
  15 Destinee Frazier          05 Middlesex, NJ          41.00      38.52   NWI  2
  16 Mya Thybulle              05 Jersey City, NJ                   38.65   NWI  1
  17 Jalia Lemaitre            05 Teaneck, NJ                       39.16   NWI  1
  18 Leilah Ashlyn Bampoe-Par  05 Somerset, NJ           42.40      39.93   NWI  2
  19 Zanylah Shelton           05 Newark, NJ             36.00      40.10   NWI  3
  20 Olivia Mendez             05 Somerset, NJ           39.23      40.42   NWI  3
  21 Ciara Forbes              05 Teaneck, NJ            36.00      41.41   NWI  4
  22 Maya Bryan                05 North Brunswick, NJ    41.00      43.13   NWI  2
  23 Alexandria Pierre         05 Somerset, NJ           43.00      44.60   NWI  2
  24 Nikirah Daniels           05 New Brunswick, NJ      47.17      45.67   NWI  2
 
 Event 22  Boys 200 Meter Dash 9 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Meikhi Cuttino            05 Elizabeth, NJ          29.00      29.93   NWI  4
   2 Robert Young              05 Jersey City, NJ        29.00      30.73   NWI  4
   3 Leo Grace                 05 Ridgewood, NJ          30.95      31.42   NWI  4
   4 Evan Benson               05 Somerset, NJ           32.90      32.40   NWI  4
   5 Julien Jones              05 Asbury Park, NJ        33.00      33.04   NWI  3
   6 Varun Panjeti             05 Edison, NJ             33.40      33.45   NWI  3
   7 Jalen Edwards             05 Perth Amboy, NJ        32.00      33.75   NWI  4
   8 Teddy Wilson              05 Asbury Park, NJ        32.00      35.63   NWI  4
   9 Theodore Higgis-Griffith  05 Edison, NJ             35.80      36.19   NWI  3
  10 Joshua Ingram             05 Fords, NJ              35.20      36.20   NWI  3
  11 Aaron Turnbull            05 Franklin Park, NJ      33.50      36.45   NWI  3
  12 Drayton Kolaras           05 Hillsborough, NJ       34.80      36.50   NWI  3
  13 Julien Leveille           05 Somerset, NJ           36.20      36.84   NWI  2
  14 Anthony Brown Jr          05 New Brunswick, NJ      37.43      36.87   NWI  2
  15 Jared Mims                05 Elizabeth, NJ          36.47      37.77   NWI  2
  16 Akshay Iyer               05 Edison, NJ             38.60      40.34   NWI  2
  17 Nikko Lallo               05 Jersey City, NJ              5:57:01.96   NWI  1
  18 Avery Barnes              05 Asbury Park, NJ              5:57:05.78   NWI  1
  19 Jesus Viquez              05 Paterson, NJ                 5:57:08.44   NWI  1
  20 Shamith Satish            05 Iselin, NJ             45.70 5:57:11.06   NWI  1
  21 Brandon Smith             05 Jersey City, NJ              5:57:11.51   NWI  1
  22 Jeffrey Tarpley           05 Teaneck, NJ                  5:57:17.71   NWI  1
 
 Event 23  Girls 200 Meter Dash 10 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Aniyah Charles            04 Piscataway, NJ         30.44      30.70   NWI  2
   2 Jada Mia Puryear          04 North Plainfield, N    30.48      30.79   NWI  2
   3 Saniah Billups            04 Plainfield, NJ         34.50      31.95   NWI  1
   4 Kamiah Baker              04 Franklin Park, NJ      32.00      32.30   NWI  2
   5 Bayliss Simon             04 Morristown, NJ         32.00      32.66   NWI  2
   6 Deja Young                04 Teaneck, NJ            30.00      32.85   NWI  2
   7 Soraya Ortiz              04 Teaneck, NJ            32.00      33.07   NWI  2
   8 Nia Solomon               04 Somerset, NJ           38.53      37.37   NWI  1
 
 Event 24  Boys 200 Meter Dash 10 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Fitzroy Ledgister         04 Jersey City, NJ        29.00      29.10   NWI  3
   2 Jaidin Haynes             04 Parlin, NJ             28.80      29.69   NWI  3
   3 Claude Shepherd           04 Hackensack, NJ         27.97      30.67   NWI  3
   4 Jayden Phillip            04 Eastbrunswick, NJ      31.33      31.06   NWI  2
   5 Jaden Nelson              04 Teaneck, NJ            34.00      32.65   NWI  1
   6 Cameron Chadwick Jr       04 Plainfield, NJ         36.62      32.75   NWI  1
   7 Cormac Taylor             04 Ridgewood, NJ          30.20      32.85   NWI  3
   8 Heru Dwyer                04 Piscataway, NJ         31.00      33.16   NWI  2
   9 Chazz Blake               04 Lebanon, NJ            32.00      33.26   NWI  2
  10 Abhishek Mudireddy        04 Iselin, NJ             34.70      34.10   NWI  1
  11 Zahmir Dawud              04 Sayreville, NJ         34.57      34.28   NWI  1
  12 Ameer Mason               04 Somerset, NJ           32.00      35.40   NWI  2
  13 Gary Marrero              04 Elizabeth, NJ          33.00      35.46   NWI  2
  14 Fabian Thompson           04 Piscataway, NJ         36.01      36.99   NWI  1
  15 Joshua Carter             04 Teaneck, NJ            33.00      37.38   NWI  2
  16 Javonni Barnes            04 Asbury Park, NJ                   38.61   NWI  3
 
 Event 25  Girls 200 Meter Dash 11 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Kayce Darby               03 Teaneck, NJ            29.00      28.58   NWI  4
   2 Trinity Tiwari            03 Teaneck, NJ            31.00      29.88   NWI  3
   3 Destiny Van Ness          03 Somerset, NJ           30.50      30.43   NWI  4
   4 Tiara Wilson              03 West Orange, NJ        29.00      30.44   NWI  4
   5 Amor Sanders              03 Orange, NJ             30.00      30.74   NWI  4
   6 Danielle Emanuel          03 Brooklyn, NY                      30.85   NWI  1
   7 Jahira Wallace            03 Hackensack, NJ         33.00      31.36   NWI  2
   8 Bailey Kolaras            03 Hillsborough, NJ       32.00      31.39   NWI  3
   9 Ciara Sanchez             03 Elizabeth, NJ          31.00      31.55   NWI  3
  10 Destiny Perez             03 Perth Amboy, NJ        30.00      32.09   NWI  4
  11 Alia Masud                03 Morris Plains, NJ      31.00      32.21   NWI  4
  12 Ruby Hibbert              03 Teaneck, NJ            31.00      32.68   NWI  3
  13 Fallon Wilcox             03 Somerset, NJ           33.17      33.05   NWI  2
  14 Kiara Reid                03 Clifton, NJ            32.00      33.28   NWI  3
  14 Kelsey Nager              03 Freehold, NJ           33.50      33.28   NWI  2
  16 Olivia Grace              03 Ridgewood, NJ          32.40      34.50   NWI  2
  17 Brea Johnson              03 Paterson, NJ           32.00      34.72   NWI  2
  18 Jasira Lemaitre           03 Teaneck, NJ                       34.89   NWI  1
  19 Amirah Beasley            03 Hillsborough, NJ       36.12      35.78   NWI  1
  20 Jemiah Franklin           03 Supersonics            38.06      37.31   NWI  1
 
 Event 26  Boys 200 Meter Dash 11 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Roland Hunte              03 East Orange, NJ        28.70      27.86   NWI  5
   2 Jaeden Gould              03 Somerset, NJ           28.00      28.63   NWI  5
   3 Morgan Jones              03 Plainfield, NJ         30.48      29.15   NWI  4
   4 Jalil Terrel              03 Elizabeth, NJ          29.00      29.17   NWI  5
   5 Mikai Jones               03 North Brunswick, NJ    31.00      29.33   NWI  4
   6 Jared Dorman              03 Teaneck, NJ            33.00      29.78   NWI  3
   7 Connor Cooper             03 Hopatcong, NJ          29.00      30.09   NWI  5
   8 Rawle Workman             03 Parsippany, NJ         30.00      30.10   NWI  4
   9 Greg Smith                03 Jersey City, NJ                   30.86   NWI  1
  10 Mekhi McFadden            03 Rahway, NJ             30.80      31.40   NWI  4
  11 Aaron Baker               03 Jersey City, NJ                   31.51   NWI  1
  12 Isaiah Gordon             03 Jersey City, NJ                   31.71   NWI  2
  13 Jordan Dorman             03 Teaneck, NJ            33.00      31.92   NWI  3
  14 Isaiah Bridges            03 Plainfield, NJ         32.80      32.10   NWI  3
  15 Neslon Ortiz              03 Jersey City, NJ                   32.34   NWI  1
  16 Jeremiah Vessel           03 Franklin Park, NJ      33.00      32.58   NWI  3
  17 Noah Pahopin              03 Colonia, NJ            34.20      32.89   NWI  2
  18 Tian Blake                03 Asbury Park, NJ        30.00      32.90   NWI  4
  19 Shawn Smith               03 Elizabeth, NJ          31.00      34.86   NWI  3
 
 Event 27  Girls 200 Meter Dash 12 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Felicia Quainoo           02 Avenel, NJ             27.30      27.30   NWI  3
   2 Micah Wright              02 Asbury Park, NJ        28.00      28.20   NWI  3
   3 Nia Williams              02 Irvington, NJ          27.50      28.28   NWI  3
   4 Tyrejanae Griffin         02 Paterson, NJ           32.00      29.42   NWI  2
   4 Emily Van Ness            02 Somerset, NJ           28.50      29.42   NWI  3
   6 Jala Bint Jihad Qawi-Bay  02 East Orange, NJ        29.20      29.74   NWI  2
   7 Ashleigh Patterson        02 Plainfield, NJ         28.80      29.82   NWI  3
   8 Modesty Griffith          02 Jersey City, NJ        29.00      30.04   NWI  3
   9 Cierrah Dixon-Styles      02 Somerset, NJ           29.20      30.55   NWI  2
  10 Jacqueline Niamke         02 East Orange, NJ        29.21      30.57   NWI  2
  11 Kierstyn Brown            02 Morris Township, NJ    30.00      31.53   NWI  2
  12 Saneiya Charles           02 Franklin Park, NJ      32.00      32.02   NWI  1
  13 Danielle Francis          02 Teaneck, NJ            32.00      32.63   NWI  2
  14 Caira Blake               02 Lebanon, NJ            33.00      32.65   NWI  1
  15 Carol Ann Perry           02 Basking Ridge, NJ      34.33      33.71   NWI  1
  16 Arianna Richards          02 Somerset, NJ           33.94      33.84   NWI  1
 
 Event 28  Boys 200 Meter Dash 12 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Adrian Taffe              02 Hackensack, NJ         26.80      26.92   NWI  4
   2 Kristof Reid              02 Flemington, NJ         28.00      27.08   NWI  4
   3 De'Monte Blount           02 North Brunswick, NJ    27.80      27.29   NWI  4
   4 Dante Falasco             02 Broomall, PA                      27.49   NWI  2
   5 Aidan Kamp                02 Mendham, NJ            27.00      28.21   NWI  4
   6 Quamere Brown             02 Elizabeth, NJ          29.00      29.35   NWI  3
   7 Phillip Meikle            02 Englewood, NJ          32.00      29.75   NWI  3
   8 Gabriel Suero Diaz        02 Perth Amboy, NJ        28.00      29.81   NWI  4
   9 Gabriel Hunt              02 Howell, NJ             30.70      30.52   NWI  3
  10 Isaiah Thompson           02 Brooklyn, NY                      31.15   NWI  2
  11 Chaz Jackson              02 Teaneck, NJ                       31.25   NWI  2
  12 Ezequiel Johnson          02 Piscataway, NJ         34.09      31.61   NWI  3
  13 Yakiem O'Connor           02 Plainfield, NJ         34.14      32.00   NWI  3
  14 Jordan Simmons            02 Piscataway, NJ         34.00      32.35   NWI  3
  15 Erique Waterman           02 Brooklyn, NY                      32.65   NWI  1
  16 Sebastian Lopez           02 East Orange, NJ                   32.77   NWI  1
  17 Tahliik Wilson            02 Brooklyn, NY                      33.61   NWI  2
  18 Spirit Alves              02 Brooklyn, NY                      35.46   NWI  2
  19 Naim Shabataka            02 Englewood, NJ                     36.31   NWI  2
  20 Jared Garraway            02 Brooklyn, NY                    1:08.52   NWI  1
 
 Event 29  Girls 200 Meter Dash 13 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Madison Jones             01 Plainfield, NJ         27.02      26.78   NWI  4
   2 Khamil Evans              01 Piscataway, NJ         28.01      27.11   NWI  4
   3 Kennedee Cox              01 Teaneck, NJ            28.00      28.62   NWI  4
   4 Jasmine Mcneill           01 Linden, NJ             29.80      28.80   NWI  3
   5 Gianna Suriano            01 Rutherford, NJ         29.00      29.25   NWI  4
   6 Teyonce Wilson            01 Asbury Park, NJ        28.00      29.36   NWI  4
   7 Janai Orders              01 Dayton, NJ             30.15      29.40   NWI  3
   8 Janelle Mcneill           01 Linden, NJ             29.80      29.50   NWI  3
   9 Jasmine Lloyd             01 Teaneck, NJ            31.00      29.70   NWI  3
  10 Isabella Hunt             01 Howell, NJ             30.50      30.60   NWI  3
  11 Benae Johnson             01 Paterson, NJ                      30.65   NWI  1
  12 Zyann Archibald           01 Brooklyn, NY                      31.68   NWI  1
  13 Cheryl Gantt              01 Jersey City, NJ        29.00      32.12   NWI  4
  14 Jennifer Ngo              01 Jersey City, NJ                   32.82   NWI  2
  15 Victoria Howell           01 Piscataway, NJ         33.00      32.94   NWI  2
  16 D'Oni Jones               01 Jersey City, NJ                   33.53   NWI  1
  17 Calista Thompson          01 Piscataway, NJ         33.14      34.41   NWI  2
  18 Korri Blue                01 Somerset, NJ           32.46      34.70   NWI  3
  19 Eynique Waterman          01 Brooklyn, NY                      37.20   NWI  2
 
 Event 30  Boys 200 Meter Dash 13 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Peter Young               01 Jersey City, NJ        26.00      26.07   NWI  4
   2 Joshua McDonald           01 Somerset, NJ           26.20      27.00   NWI  4
   3 Jalen Berger              01 Newark, NJ             24.00      27.78   NWI  4
   4 Kyle Smith                01 Hillsborough, NJ       27.65      28.32   NWI  4
   5 Reginald Smith            01 Jersey City, NJ                   28.46   NWI  1
   6 Rico Phang                01 Jersey City, NJ                   29.01   NWI  1
   7 Garrett Coyne             01 Lebanon, NJ                       29.10   NWI  1
   8 Xavier Mobley             01 Jersey City, NJ                   29.15   NWI  2
   9 Ian Hawkins               01 West Orange, NJ        26.00      29.26   NWI  4
  10 Jaylen Ware               01 Teaneck, NJ            32.00      30.08   NWI  2
  11 Damani Falconer           01 Somerset, NJ           27.20      30.12   NWI  4
  12 Justin Lee                01 Edison, NJ             32.80      30.46   NWI  2
  13 Xavier Hargrove           01 Howell, NJ             30.80      30.90   NWI  2
  14 Avery Turnbull            01 Somerset, NJ           33.80      30.91   NWI  2
  15 Luis Huertas              01 Paterson, NJ                      32.92   NWI  1
  16 Brandon Holt              01 Elizabeth, NJ          29.00 6:49:29.26   NWI  3
  17 Jameel Carter             01 East Orange, NJ        29.40 6:49:29.46   NWI  3
  18 Jahmir Ferris             01 Elizabeth, NJ          29.94 6:49:29.50   NWI  3
  19 Shiloh Nichols            01 Elizabeth, NJ          29.00 6:49:31.40   NWI  3
  20 Marquist Muse             01 Somerset, NJ           29.00 6:49:31.87   NWI  3
  21 Isaiah McFadden           01 Rahway, NJ             29.00 6:49:33.52   NWI  3
 
 Event 31  Girls 200 Meter Dash 14 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Nyjah Young-Bey           00 Montclair, NJ          26.50      26.08   NWI  3
   2 Amaya Chadwick            00 Plainfield, NJ         28.18      26.84   NWI  3
   3 Gabrielle Beneducci       00 Hampton, NJ            27.87      27.75   NWI  3
   4 Taylor Gravesande         00 Somerset, NJ           28.42      27.83   NWI  3
   5 Trinity Hatchett          00 Supersonics            29.00      28.16   NWI  2
   6 Rashya Edwards            00 Teaneck, NJ            29.00      28.40   NWI  2
   7 Gabrielle Spence          00 Teaneck, NJ            29.00      28.88   NWI  2
   8 Essence Gordon            00 New Brunswick, NJ      30.00      28.99   NWI  2
   9 Kamea Rodgers             00 Plainfield, NJ                    29.00   NWI  1
  10 Alyssa Fernandez          00 Plainfield, NJ         31.09      30.40   NWI  2
  11 Briana Griffin            00 Somerset, NJ           31.31      30.86   NWI  1
  12 Mariel Gomez              00 Woodbridge, NJ         31.70      31.25   NWI  1
  13 Trinity Caviness          00 Montclair, NJ          28.00      32.53   NWI  3
  14 Tatyana Rodriguez         00 Edison, NJ             29.00      36.05   NWI  2
  15 Jade Brown                00 Teaneck, NJ            33.00      36.72   NWI  1
  16 Zinab Ennasri             00 Jersey City, NJ                   36.92   NWI  1
 
 Event 32  Boys 200 Meter Dash 14 years old
 =================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H#
 =================================================================================
   1 Isaiah Sanchez            00 Newark, NJ             23.90      24.10   NWI  3
   2 Matias Pellegrino         00 Denville, NJ           24.00      24.40   NWI  3
   3 Miguel Sosa               00 Teaneck, NJ            26.00      24.71   NWI  2
   4 Anthony Brooks            00 Asbury Park, NJ        25.00      24.93   NWI  3
   5 Avery Brown               00 Chatham, NJ            24.86      25.48   NWI  3
   6 Keenan Sanders            00 Orange, NJ             25.00      25.73   NWI  3
   7 Oddanie Hall              00 Elizabeth, NJ          25.20      25.89   NWI  2
   8 Tyler Strickland          00 Edison, NJ             25.00      26.18   NWI  3
   9 Justin Dixon              00 New Brunswick, NJ      26.00      26.87   NWI  2
  10 Ethan Blake               00 Lebanon, NJ            27.00      27.11   NWI  2
  11 John Crearer              00 Piscataway, NJ         26.05      27.33   NWI  2
  12 Adeesh Bhat               00 Woodbridge, NJ         28.20      27.87   NWI  1
  13 Menyelek Ward             00 Elizabeth, NJ          26.00      28.54   NWI  2
  14 Marcel Ogiste             00 Piscataway, NJ         32.00      29.78   NWI  1
  15 Hasjonn Simmons           00 Piscataway, NJ         31.00      30.82   NWI  1
  16 Darren Tinsley            00 Chatham, NJ            31.00      32.38   NWI  1
 
 Event 37  Girls 400 Meter Dash 8-under
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Danya Spoor               06 New Vernon, NJ       1:15.00    1:15.40   4
   2 Amalie Nichols            06 Elizabeth, NJ        1:16.00    1:18.00   4
   3 Tayla Wilson              07 West Orange, NJ      1:17.00    1:18.80   4
   4 Zuri Williamson           06 Teaneck, NJ          1:22.00    1:20.00   4
   5 Adriana Rollins           06 Somerset, NJ         1:22.94    1:20.20   3
   6 Qimara-Lisa Summers       07 East Orange, NJ      1:17.60    1:23.10   4
   7 Alyssa Billups            07 Plainfield, NJ       1:26.00    1:27.10   3
   8 Ananda Ames               07 Port Reading, NJ     1:29.00    1:28.30   3
   9 Arianna Nickerson         06 Newark, NJ           1:25.00    1:33.00   3
  10 Ipsita Das                06 Edison, NJ           1:40.00    1:35.20   2
  11 Saniyyah Carter           07 East Orange, NJ                 1:36.40   1
  11 Nancy Phang               06 Jersey City, NJ                 1:36.40   2
  13 Bianca Noel               07 North Brunswick, NJ  1:35.99    1:37.10   3
  14 Angel Smith               08 Jersey City, NJ                 1:40.00   1
  15 Mikayla Hall              06 East Brunswick, NJ   1:33.00    1:40.90   3
  16 Anyia Johnson             08 Jersey City, NJ                 1:42.00   1
  17 Samayah Neblett           07 East Orange, NJ                 1:43.30   1
  18 Angeline Pierre           07 Somerset, NJ         1:39.00    1:46.10   2
  19 Lauryn Swann              06 Teaneck, NJ          1:22.00    1:47.30   4
  20 Abriyah Thompson          08 Rahway, NJ           1:49.00    1:49.50   2
  21 Angel Dejesus             07 Rahway, NJ           1:40.00    1:50.80   2
  22 Namow Butler              06 Jersey City, NJ                 1:52.10   1
 
 Event 38  Boys 400 Meter Dash 8-under
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Jacob Rimpel              06 Colonia, NJ          1:19.00    1:18.80   4
   2 Thomas Howard             07 Newark, NJ           1:24.00    1:22.80   4
   3 Trevon Norris             06 Edison, NJ           1:27.47    1:23.00   3
   4 Rayan Porter              06 Hackensack, NJ       1:22.00    1:23.40   4
   5 Taysaun Wilson            07 Asbury Park, NJ      1:25.00    1:23.60   3
   6 Corey Sanders             06 Teaneck, NJ          1:20.00    1:25.10   4
   7 Daniel Tabon              07 Avenel, NJ           1:26.00    1:25.50   3
   8 Evan Todd                 06 Princeton, NJ        1:22.00    1:27.10   4
   9 Quadir Anderson           06 Plainfield, NJ       1:25.00    1:28.60   3
  10 Jordan Bernard            07 Newark, NJ           1:38.00    1:29.30   2
  11 Jahir Dawud               06 Sayreville, NJ       1:37.88    1:32.00   2
  12 Micah Alves               06 Brooklyn, NY                    1:33.20   1
  13 Joshua Allen              07 Edison, NJ           1:34.00    1:34.30   3
  14 Deven Sampson             06 North Plainfield, N             1:37.20   1
  15 Jason Sparrow             06 North Plainfield, N  1:40.00    1:37.70   2
  16 Cameron Cunningham        07 South Orange, NJ     1:37.00    1:38.10   3
  17 Karim Monteiro            07 Teaneck, NJ                     1:39.00   2
  18 Adhip Jarayal             06 Iselin, NJ           1:48.00    1:39.80   2
  19 Josiah Ware               06 Teaneck, NJ          1:22.00    1:40.20   4
  20 Riley Drummond            07 Jersey City, NJ                 1:40.50   1
  21 Visruth Satish            07 Iselin, NJ           1:47.00    1:43.50   2
  22 Donell Mobley             07 Jersey City, NJ                 1:51.70   1
  23 Derrick Mobley            09 Jersey City, NJ                 1:58.40   1
 
 Event 39  Girls 400 Meter Dash 9 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Jenai Berry               05 Fanwood, NJ          1:09.00    1:09.80   2
   2 Amaia Onque-Shabazz       05 Plainfield, NJ       1:15.00    1:14.30   2
   3 Nyla Valentine            05 Englewood, NJ        1:18.00    1:18.70   2
   4 Ariel Richards            05 Somerset, NJ         1:22.02    1:20.20   2
   5 Malia Cuffee              05 Brooklyn, NY                    1:20.50   1
   6 Emma Sanantonio           05 Berkeley Heights, N  1:15.00    1:24.10   2
   7 Kylah Carter              05 Saddle Brook, NJ     1:20.00    1:25.70   2
   8 Mykala Brown              05 Plainfield, NJ       1:34.80    1:28.20   1
   9 Zanylah Shelton           05 Newark, NJ           1:35.00    1:32.20   1
  10 Malaika Abramson          05 Plainfield, NJ       1:26.00    1:32.50   1
  11 Mya Thybulle              05 Jersey City, NJ                 1:34.50   1
 
 Event 40  Boys 400 Meter Dash 9 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Robert Young              05 Jersey City, NJ      1:05.00    1:09.60   4
   2 Meikhi Cuttino            05 Elizabeth, NJ        1:09.00    1:10.30   4
   3 Jarvis Jones              05 Plainfield, NJ       1:15.00    1:15.60   4
   4 Jalen Edwards             05 Perth Amboy, NJ      1:17.00    1:15.70   4
   5 Varun Panjeti             05 Edison, NJ           1:17.00    1:16.50   4
   6 Aaron Turnbull            05 Franklin Park, NJ    1:18.00    1:16.80   3
   7 Theodore Higgis-Griffith  05 Edison, NJ           1:21.00    1:17.50   3
   8 Evan Benson               05 Somerset, NJ         1:17.00    1:17.60   4
   9 Teddy Wilson              05 Asbury Park, NJ      1:20.00    1:17.80   3
  10 Leo Grace                 05 Ridgewood, NJ        1:17.90    1:19.00   3
  11 Julien Jones              05 Asbury Park, NJ      1:30.00    1:19.60   2
  11 Nikko Lallo               05 Jersey City, NJ                 1:19.60   1
  13 Harsit Mittal             05 Woodbridge, NJ       1:22.00    1:20.20   3
  14 Joshua Ingram             05 Fords, NJ                       1:21.60   2
  15 Avery Barnes              05 Asbury Park, NJ                 1:28.00   1
  16 Ziah Barry                05 Nypd Falcons                    1:28.50   2
  17 Akshay Iyer               05 Edison, NJ           1:39.00    1:31.70   2
  18 Brandon Smith             05 Jersey City, NJ                 1:34.40   1
  19 Shamith Satish            05 Iselin, NJ           1:44.00    1:45.70   2
 
 Event 41  Girls 400 Meter Dash 10 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Maameyaa Nyinah           04 Woodbridge, NJ       1:08.00    1:07.00   2
   2 Saniah Billups            04 Plainfield, NJ       1:12.00    1:09.80   2
   3 Jada Mia Puryear          04 North Plainfield, N  1:11.00    1:10.10   2
   4 Kamiah Baker              04 Franklin Park, NJ    1:14.00    1:10.60   2
   5 Aniyah Charles            04 Piscataway, NJ       1:13.00    1:11.50   2
   6 Fiona Carter              04 Teaneck, NJ          1:13.00    1:16.10   2
   7 Allahjah Young-Bey        04 Montclair, NJ        1:17.00    1:17.10   1
   8 Asia Adkison              04 Edison, NJ           1:18.00    1:19.60   1
   9 Nia Solomon               04 Somerset, NJ         1:26.32    1:24.30   1
 
 Event 42  Boys 400 Meter Dash 10 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Claude Shepherd           04 Hackensack, NJ       1:08.00    1:07.05   3
   2 Jalen St Fort             04 South Orange, NJ     1:05.00    1:07.28   3
   3 Elijah Ojo                04 Rahway, NJ           1:10.00    1:08.63   3
   4 Jaidin Haynes             04 Parlin, NJ           1:10.00    1:09.37   3
   5 Fitzroy Ledgister         04 Jersey City, NJ                 1:09.80   1
   6 Cameron Chadwick Jr       04 Plainfield, NJ       1:19.00    1:13.71   2
   7 Jayden Phillip            04 Eastbrunswick, NJ    1:14.96    1:14.81   3
   8 Zahmir Dawud              04 Sayreville, NJ       1:20.11    1:16.62   2
   9 Heru Dwyer                04 Piscataway, NJ       1:09.00    1:17.10   1
  10 Gary Marrero              04 Elizabeth, NJ        1:18.00    1:17.22   2
  11 Abhishek Mudireddy        04 Iselin, NJ           1:17.00    1:17.49   2
  12 Tyshaun Anderson          04 Plainfield, NJ       1:16.00    1:20.91   2
  13 Joshua Carter             04 Teaneck, NJ                     1:21.20   1
  14 Ibn Benoit                04 Roselle, NJ          1:20.00    1:22.45   2
  15 Fabian Thompson           04 Piscataway, NJ       1:30.77    1:22.60   1
  16 Ameer Mason               04 Somerset, NJ         1:14.00    1:23.54   3
  17 Javonni Barnes            04 Asbury Park, NJ                 1:29.70   1
  18 Sebastian Sanchez         04 Teaneck, NJ                     1:35.10   1
 
 Event 43  Girls 400 Meter Dash 11 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Sydney Roach              03 Plainfield, NJ       1:07.00    1:05.69   2
   2 Trinity Tiwari            03 Teaneck, NJ          1:11.00    1:07.11   2
   3 Jahira Wallace            03 Hackensack, NJ       1:15.00    1:08.91   1
   4 Destiny Perez             03 Perth Amboy, NJ      1:12.00    1:11.04   1
   5 Danielle Emanuel          03 Brooklyn, NY                    1:11.58   1
   6 Tiara Wilson              03 West Orange, NJ      1:08.00    1:11.63   2
   7 Amor Sanders              03 Orange, NJ           1:10.00    1:13.20   2
   8 Alia Masud                03 Morris Plains, NJ    1:10.00    1:16.89   2
   9 Ciara Sanchez             03 Elizabeth, NJ        1:12.00    1:17.04   2
  10 Jasira Lemaitre           03 Teaneck, NJ                     1:20.80   1
  11 Aicha Monteiro            03 Teaneck, NJ          1:19.00    1:27.64   1
  12 Jemiah Franklin           03 Supersonics          1:20.41    1:28.01   1
 
 Event 44  Boys 400 Meter Dash 11 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Roland Hunte              03 East Orange, NJ      1:03.00    1:04.15   3
   2 Jaeden Gould              03 Somerset, NJ         1:04.00    1:05.26   3
   3 Jalil Terrel              03 Elizabeth, NJ        1:07.00    1:05.85   3
   4 Pharrell Mensah           03 Avenel, NJ           1:10.00    1:07.26   2
   5 Jared Dorman              03 Teaneck, NJ          1:12.00    1:07.30   2
   6 Mekhi McFadden            03 Rahway, NJ           1:09.00    1:08.55   2
   7 Elliot Benson Jr          03 Somerset, NJ         1:10.00    1:08.97   2
   8 Jaden Ebanks              03 Teaneck, NJ          1:05.00    1:09.01   3
   9 Christopher Valdes        03 Woodbridge, NJ       1:10.00    1:12.21   2
  10 Tian Blake                03 Asbury Park, NJ      1:20.00    1:13.41   1
  11 Kyon Sargent              03 Plainfield, NJ       1:27.00    1:16.40   1
  12 Jahrel Rimpel             03 Colonia, NJ          1:10.00    1:16.70   2
  13 Kristopher Edwards        03 Teaneck, NJ          1:08.00    1:17.02   3
  14 Isaiah Gordon             03 Jersey City, NJ                 1:17.17   1
  15 Elisha Frazier            03 Plainfield, NJ       1:21.00    1:19.00   1
  16 Noah Pahopin              03 Colonia, NJ          1:22.00    1:21.42   1
 
 Event 45  Girls 400 Meter Dash 12 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Felicia Quainoo           02 Avenel, NJ           1:02.00    1:01.19   3
   2 Victoria Vanriele         02 Berkeley Heights, N  1:03.00    1:02.11   3
   3 Tara Johnson              02 Irvington, NJ        1:03.00    1:02.65   3
   4 Jolea Crearer             02 Piscataway, NJ       1:01.94    1:02.73   3
   5 Nia Williams              02 Irvington, NJ        1:04.00    1:03.26   3
   6 Ashleigh Patterson        02 Plainfield, NJ       1:06.00    1:06.12   2
   7 Micah Wright              02 Asbury Park, NJ      1:07.00    1:07.97   2
   8 Kierstyn Brown            02 Morris Township, NJ  1:15.00    1:09.54   2
   9 Modesty Griffith          02 Jersey City, NJ      1:05.00    1:09.96   3
  10 Jala Bint Jihad Qawi-Bay  02 East Orange, NJ                 1:12.21   1
  11 Jenna Gorospe             02 Hackettstown, NJ     1:16.00    1:12.77   2
  12 Cierrah Dixon-Styles      02 Somerset, NJ         1:10.00    1:13.57   2
  13 Arianna Richards          02 Somerset, NJ         1:35.64    1:17.16   1
  14 Saneiya Charles           02 Franklin Park, NJ    1:15.00    1:17.46   2
  15 Jaida Sampson             02 North Plainfield, N             1:39.12   1
 
 Event 46  Boys 400 Meter Dash 12 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Kristof Reid              02 Flemington, NJ       1:05.00    1:01.18   2
   2 De'Monte Blount           02 North Brunswick, NJ  1:03.00    1:05.99   3
   3 Gabriel Suero Diaz        02 Perth Amboy, NJ      1:04.00    1:06.31   3
   4 Malcolm Capers            02 Teaneck, NJ          1:03.00    1:09.29   2
   5 Derek Ruiz-Webb           02 Avenel, NJ           1:13.00    1:09.76   2
   6 Azhane Salaam             02 Fords, NJ            1:05.00    1:10.61   3
   7 Sebastian Lopez           02 East Orange, NJ                 1:11.38   1
   8 Yakiem O'Connor           02 Plainfield, NJ       1:16.00    1:14.25   2
   9 Jordan Simmons            02 Piscataway, NJ       1:16.00    1:14.85   2
  10 Chaz Jackson              02 Teaneck, NJ          1:08.00    1:17.88   2
  11 Spirit Alves              02 Brooklyn, NY                    1:20.98   1
  12 Henry Emanuel             02 Somerset, NJ         1:19.00    1:24.25   1
  13 Jared Garraway            02 Brooklyn, NY                    1:54.28   3
 
 Event 47  Girls 400 Meter Dash 13 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Khamil Evans              01 Piscataway, NJ       1:00.00    1:01.33   3
   2 Kaylah Davis              01 Avenel, NJ           1:01.00    1:02.32   3
   3 Tamara Johnson            01 Irvington, NJ        1:05.00    1:07.04   3
   4 Jasmine Mcneill           01 Linden, NJ           1:08.00    1:07.20   3
   5 Teyonce Wilson            01 Asbury Park, NJ      1:05.00    1:07.63   3
   6 Janai Orders              01 Dayton, NJ           1:10.00    1:07.76   2
   7 Gianna Suriano            01 Rutherford, NJ       1:11.00    1:08.68   2
   8 Rachelle Roberts          01 Brooklyn, NY                    1:11.32   1
   9 Isabella Hunt             01 Howell, NJ           1:09.50    1:11.62   2
  10 Zyann Archibald           01 Brooklyn, NY                    1:13.68   1
  11 Jasmine Lloyd             01 Teaneck, NJ          2:40.00    1:13.74   1
  12 Victoria Howell           01 Piscataway, NJ       1:15.00    1:15.22   2
  13 Janelle Mcneill           01 Linden, NJ           1:09.00    1:18.01   3
  14 Calista Thompson          01 Piscataway, NJ       1:16.00    1:19.40   2
  15 Eynique Waterman          01 Brooklyn, NY                    1:26.61   1
  16 Korri Blue                01 Somerset, NJ         1:18.46    1:27.69   2
 
 Event 48  Boys 400 Meter Dash 13 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Peter Young               01 Jersey City, NJ        58.00      59.31   2
   2 Jalen Berger              01 Newark, NJ           1:10.00    1:01.61   3
   3 Jameel Carter             01 East Orange, NJ        58.19    1:02.44   2
   4 David Benoit              01 Roselle, NJ          1:05.00    1:02.87   2
   5 Jahmir Ferris             01 Elizabeth, NJ        1:04.00    1:03.17   2
   6 Ian Hawkins               01 West Orange, NJ        58.00    1:05.58   2
   7 Justin Lee                01 Edison, NJ           1:08.99    1:05.73   1
   8 Rico Phang                01 Jersey City, NJ                 1:06.76   3
   9 Shiloh Nichols            01 Elizabeth, NJ        1:06.00    1:06.81   1
  10 Justin Rush               01 Annandale, NJ        1:06.00    1:09.86   2
  11 Isaiah McFadden           01 Rahway, NJ           1:09.00    1:12.97   1
  12 Jubei Papia               01 Jersey City, NJ                 1:14.45   1
  13 Jaylen Ware               01 Teaneck, NJ          1:09.00    1:15.03   3
 
 Event 49  Girls 400 Meter Dash 14 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Nyjah Young-Bey           00 Montclair, NJ          59.80      59.78   3
   2 Brianna Ewing             00 Somerset, NJ         1:01.00    1:02.51   3
   3 Gabrielle Beneducci       00 Hampton, NJ          1:02.00    1:03.52   3
   4 Trinity Hatchett          00 Supersonics          1:05.00    1:04.94   3
   5 Taylor Gravesande         00 Somerset, NJ         1:05.45    1:05.13   2
   6 Amaya Chadwick            00 Plainfield, NJ       1:03.00    1:05.51   3
   7 Essence Gordon            00 New Brunswick, NJ    1:10.76    1:07.23   2
   8 Nhaya Lopez               00 Edison, NJ           1:04.00    1:08.26   3
   9 Rashya Edwards            00 Teaneck, NJ          1:09.00    1:09.55   2
  10 Mariel Gomez              00 Woodbridge, NJ       1:11.00    1:10.97   2
  11 Briana Griffin            00 Somerset, NJ         1:10.52    1:12.48   2
  12 Jade Brown                00 Teaneck, NJ          1:17.00    1:18.96   1
  13 Trinity Caviness          00 Montclair, NJ        1:10.00    1:20.74   2
  14 Tatyana Rodriguez         00 Edison, NJ           1:15.00    1:23.09   1
  15 Zinab Ennasri             00 Jersey City, NJ                 1:24.12   1
 
 Event 50  Boys 400 Meter Dash 14 years old
 ============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
 ============================================================================
   1 Isaiah Sanchez            00 Newark, NJ             53.80      53.81   3
   2 Markus Bagley             00 Woodbridge, NJ         54.50      55.67   3
   3 Avery Brown               00 Chatham, NJ            56.00      56.07   3
   4 John Crearer              00 Piscataway, NJ         56.32      56.18   3
   5 Oddanie Hall              00 Elizabeth, NJ          58.00      56.60   3
   6 Miguel Sosa               00 Teaneck, NJ            55.00      57.08   3
   7 Anthony Brooks            00 Asbury Park, NJ      1:00.00      57.18   2
   8 Keenan Sanders            00 Orange, NJ             58.00      58.72   2
   9 Geremiah Styles           00 Somerset, NJ           58.00      58.80   2
  10 Justin Dixon              00 New Brunswick, NJ      58.50    1:00.86   2
  11 Tyler Strickland          00 Edison, NJ           1:00.00    1:01.42   2
  12 Menyelek Ward             00 Elizabeth, NJ        1:03.00    1:01.58   1
  13 Jakob Ringberg            00 Morristown, NJ         58.00    1:01.62   2
  14 Marcel Ogiste             00 Piscataway, NJ       1:05.00    1:04.64   1
  15 Adeesh Bhat               00 Woodbridge, NJ       1:10.00    1:05.56   1
  16 Hasjonn Simmons           00 Piscataway, NJ       1:10.00    1:07.79   1
  17 Darren Tinsley            00 Chatham, NJ          1:02.00    1:09.44   1
 
 Event 55  Girls 800 Meter Run 8-under
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Dahlia Beasley            06 Hillsborough, NJ     3:10.44    3:00.44
   2 Tayla Wilson              07 West Orange, NJ      3:05.00    3:03.80
   3 Benay Nawajei             06 Paterson, NJ         3:20.00    3:29.81
 
 Event 56  Boys 800 Meter Run 8-under
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jamir Brown               06 Irvington, NJ        2:40.00    2:51.87
   2 Jacob Rimpel              06 Colonia, NJ          2:55.00    2:56.45
   3 Fabian Torres             06 Paterson, NJ         3:00.00    3:00.25
   4 Daniel Tabon              07 Avenel, NJ           3:00.00    3:05.76
   5 Tahir Lewis               06 Paterson, NJ         3:10.00    3:13.41
   6 Micah Alves               06 Brooklyn, NY                    3:13.42
   7 Taysaun Wilson            07 Asbury Park, NJ      3:50.00    3:16.88
   8 Keith Bocanegra           06 Paterson, NJ         3:10.00    3:17.25
   9 Corey Sanders             06 Teaneck, NJ          3:00.00    3:17.40
  10 Thomas Howard             07 Newark, NJ           3:15.00    3:28.30
  11 Jahir Dawud               06 Sayreville, NJ       3:26.00    3:38.63
 
 Event 57  Girls 800 Meter Run 9 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jenai Berry               05 Fanwood, NJ          2:47.00    2:46.93
   2 Amaia Onque-Shabazz       05 Plainfield, NJ       2:54.00    2:50.35
   3 Elsa Spoor                05 New Vernon, NJ       2:30.00    3:00.65
   4 Malia Cuffee              05 Brooklyn, NY                    3:23.06
   5 Michele Noriega           05 Paterson, NJ         3:00.00    3:31.65
 
 Event 58  Boys 800 Meter Run 9 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Robert Young              05 Jersey City, NJ      2:34.00    2:41.20
   2 Cameren Anderson          05 Somerset, NJ         2:40.00    2:42.17
   3 Jorwally Santana          05 Paterson, NJ         2:40.00    2:46.93
   4 Adrian King               05 Hackensack, NJ       3:00.00    2:51.25
   5 Teddy Wilson              05 Asbury Park, NJ      3:30.00    2:52.33
   6 Jalen Edwards             05 Perth Amboy, NJ      2:55.00    2:55.92
   7 Theodore Higgis-Griffith  05 Edison, NJ           3:00.00    3:03.93
   8 Harsit Mittal             05 Woodbridge, NJ       3:03.00    3:04.44
   9 Daniel Arana              05 Somerset, NJ         3:00.00    3:07.39
  10 Thomas Martin             05 Paterson, NJ         2:57.00    3:13.77
  11 Curtis Fowlkes            05 Teaneck, NJ          3:03.00    3:19.12
 
 Event 59  Girls 800 Meter Run 10 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Maameyaa Nyinah           04 Woodbridge, NJ       2:39.00    2:42.80
   2 Jada Mia Puryear          04 North Plainfield, N  2:49.00    2:53.30
   3 Asia Adkison              04 Edison, NJ           2:55.00    3:07.95
   4 Allahjah Young-Bey        04 Montclair, NJ        2:53.00    3:09.01
 
 Event 60  Boys 800 Meter Run 10 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Joshua Dalgetty           04 Englewood, NJ        2:40.00    2:37.93
   2 Elijah Ojo                04 Rahway, NJ           2:37.00    2:41.76
   3 Ian Smith                 04 North Plainfield, N  2:42.00    2:46.20
   4 Jalen St Fort             04 South Orange, NJ     2:34.00    2:46.68
   5 Cameron Chadwick Jr       04 Plainfield, NJ       2:56.00    2:54.49
   6 Max Adams                 04 Teaneck, NJ          2:50.00    2:54.50
   7 Abhishek Mudireddy        04 Iselin, NJ           2:55.00    3:04.63
   8 Zahmir Dawud              04 Sayreville, NJ       3:10.00    3:16.58
   9 Sebastian Sanchez         04 Teaneck, NJ                     3:45.14
  10 Ibn Benoit                04 Roselle, NJ          3:10.00    3:55.79
 
 Event 61  Girls 800 Meter Run 11 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Marcia Ojo                03 Rahway, NJ           2:35.00    2:38.94
   2 Sydney Roach              03 Plainfield, NJ       2:49.00    2:41.81
   3 Tiara Wilson              03 West Orange, NJ      2:50.00    2:49.90
   4 Destiny Perez             03 Perth Amboy, NJ      2:54.00    2:50.48
   5 Morgan Daley              03 Plainfield, NJ       2:50.00    3:01.45
   6 Danielle Emanuel          03 Brooklyn, NY                    3:01.85
 
 Event 62  Boys 800 Meter Run 11 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Myles Plummer             03 Franklin Park, NJ    2:22.00    2:24.69
   2 Pharrell Mensah           03 Avenel, NJ           2:45.00    2:41.21
   3 Christopher Valdes        03 Woodbridge, NJ       2:47.00    2:48.89
   4 Tian Blake                03 Asbury Park, NJ      3:25.00    2:59.00
   5 Kristopher Edwards        03 Teaneck, NJ          2:50.00    3:03.79
 
 Event 63  Girls 800 Meter Run 12 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Felicia Quainoo           02 Avenel, NJ           2:30.00    2:33.01
   2 Tara Johnson              02 Irvington, NJ        2:35.00    2:33.96
   3 Victoria Vanriele         02 Berkeley Heights, N  2:29.00    2:35.02
   4 Ja'Nay Brown              02 Irvington, NJ        2:30.00    2:37.37
   5 Samantha Kehler           02 Lebanon, NJ          2:44.00    2:37.70
   6 Ashleigh Patterson        02 Plainfield, NJ       2:41.00    2:49.11
   7 Zamira Ysaac              02 Fords, NJ            2:45.00    2:58.38
   8 Jaida Sampson             02 North Plainfield, N             3:48.94
 
 Event 64  Boys 800 Meter Run 12 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Myles Daniel              02 Plainfield, NJ       2:33.00    2:28.93
   2 Caleb Dalgetty            02 Englewood, NJ        2:29.00    2:29.73
   3 Azhane Salaam             02 Fords, NJ            2:42.00    2:41.58
   4 Sebastian Lopez           02 East Orange, NJ                 2:42.92
   5 Derek Ruiz-Webb           02 Avenel, NJ           2:48.00    2:45.97
   6 Malcolm Capers            02 Teaneck, NJ          2:35.00    2:46.68
   7 Jonathan Givelber         02 Westfield, NJ        2:56.00    2:50.20
   8 Spirit Alves              02 Brooklyn, NY                    3:13.22
 
 Event 65  Girls 800 Meter Run 13 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Kaylah Davis              01 Avenel, NJ           2:30.00    2:28.34
   2 Ellie DiMarcello          01 Asbury, NJ           2:32.00    2:28.90
   3 Sophia Wolmer             01 Tenafly, NJ          2:42.00    2:36.67
   4 Charlotte Plumpton        01 Asbury, NJ           2:40.00    2:38.69
   5 Jasmine Mcneill           01 Linden, NJ           2:43.00    2:43.11
   6 Khamil Evans              01 Piscataway, NJ       2:35.00    2:44.47
   7 Rachelle Roberts          01 Brooklyn, NY                    2:50.00
   8 Teyonce Wilson            01 Asbury Park, NJ      2:45.00    2:50.82
   9 Zyann Archibald           01 Brooklyn, NY                    3:06.31
  10 Victoria Howell           01 Piscataway, NJ       3:01.00    3:08.06
  11 Eynique Waterman          01 Brooklyn, NY                    3:41.45
 
 Event 66  Boys 800 Meter Run 13 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Peter Young               01 Jersey City, NJ      2:18.00    2:18.49
   2 Jeron Jordan              01 Paterson, NJ         2:20.00    2:23.02
   3 David Benoit              01 Roselle, NJ          2:27.00    2:29.81
   4 Justin Lee                01 Edison, NJ           2:46.00    2:35.84
   5 Justin Rush               01 Annandale, NJ        1:36.00    2:40.18
   6 Jubei Papia               01 Jersey City, NJ                 2:55.72
 
 Event 67  Girls 800 Meter Run 14 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Nyjah Young-Bey           00 Montclair, NJ        2:19.00    2:25.92
   2 Trinity Hatchett          00 Supersonics          2:34.00    2:39.37
   3 Nhaya Lopez               00 Edison, NJ           2:45.00    2:47.18
   4 Mariel Gomez              00 Woodbridge, NJ       3:00.00    2:50.56
 
 Event 68  Boys 800 Meter Run 14 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Raymond Sellaro           00 Clinton, NJ          2:16.44    2:13.73
   2 John Crearer              00 Piscataway, NJ       2:20.00    2:15.95
   3 Anthony Brooks            00 Asbury Park, NJ      2:30.00    2:17.36
   4 Markus Bagley             00 Woodbridge, NJ       2:12.00    2:19.59
   5 Jesse Schmeizer           00 Ocean City, NJ       2:28.00    2:28.04
 
 Event 73  Girls 1500 Meter Run 8-under
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Benay Nawajei             06 Paterson, NJ         7:00.00    7:00.07
 
 Event 74  Boys 1500 Meter Run 8-under
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jamir Brown               06 Irvington, NJ        5:30.00    5:38.01
   2 Tahir Lewis               06 Paterson, NJ         6:00.00    6:13.43
   3 Fabian Torres             06 Paterson, NJ         6:10.00    6:22.45
   4 Keith Bocanegra           06 Paterson, NJ         6:00.00    6:44.26
   5 Jahir Dawud               06 Sayreville, NJ       6:53.00    7:21.50
 
 Event 75  Girls 1500 Meter Run 9 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Elsa Spoor                05 New Vernon, NJ       5:55.00    5:56.12
   2 Michele Noriega           05 Paterson, NJ         6:00.00    6:56.93
 
 Event 76  Boys 1500 Meter Run 9 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Cameren Anderson          05 Somerset, NJ         5:27.00    5:30.87
   2 Thomas Martin             05 Paterson, NJ         6:00.00    5:59.72
   3 Jorwally Santana          05 Paterson, NJ         5:40.00    6:02.33
   4 Daniel Arana              05 Somerset, NJ         6:00.00    6:05.23
   5 Harsit Mittal             05 Woodbridge, NJ       6:00.00    6:12.16
   6 Curtis Fowlkes            05 Teaneck, NJ          6:15.00    6:25.19
 
 Event 77  Girls 1500 Meter Run 10 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Maameyaa Nyinah           04 Woodbridge, NJ       5:35.00    5:34.47
   2 Abigail Granrath          04 Clark, NJ            5:45.00    5:44.38
   3 Madison Clowes            04 Basking Ridge, NJ    6:05.00    6:05.57
 
 Event 78  Boys 1500 Meter Run 10 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Joshua Dalgetty           04 Englewood, NJ        5:35.00    5:20.17
   2 Ian Smith                 04 North Plainfield, N  5:33.00    5:35.68
   3 Max Adams                 04 Teaneck, NJ          5:48.00    5:43.80
   4 Sebastian Sanchez         04 Teaneck, NJ                     7:23.13
 
 Event 79  Girls 1500 Meter Run 11 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Marcia Ojo                03 Rahway, NJ           5:14.00    5:27.51
   2 Morgan Daley              03 Plainfield, NJ       5:39.00    5:54.24
 
 Event 80  Boys 1500 Meter Run 11 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Myles Plummer             03 Franklin Park, NJ    4:58.00    4:52.93
   2 Pharrell Mensah           03 Avenel, NJ           5:40.00    5:35.87
   3 Christopher Valdes        03 Woodbridge, NJ       5:35.00    5:39.07
   4 Brendan Kleinle           03 Basking Ridge, NJ    5:55.00    6:02.79
 
 Event 81  Girls 1500 Meter Run 12 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Victoria Vanriele         02 Berkeley Heights, N  5:12.00    5:19.18
   2 Ja'Nay Brown              02 Irvington, NJ        5:25.00    5:32.64
 
 Event 82  Boys 1500 Meter Run 12 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Caleb Dalgetty            02 Englewood, NJ        4:59.00    5:00.93
   2 Myles Daniel              02 Plainfield, NJ       5:14.00    5:07.58
   3 Liam Grayson              02 Mendham, NJ          5:30.00    5:29.22
   4 Jonathan Givelber         02 Westfield, NJ        5:49.00    5:34.90
   5 Derek Ruiz-Webb           02 Avenel, NJ           5:45.00    5:40.87
   6 Henry Emanuel             02 Somerset, NJ         6:01.00    6:25.97
 
 Event 83  Girls 1500 Meter Run 13 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Sophia Wolmer             01 Tenafly, NJ          5:25.00    5:22.69
   2 Rachelle Roberts          01 Brooklyn, NY                    5:54.66
   3 Kim Cheremsky             01 Paramus, NJ                     5:57.10
   4 Danielle Trovato          01 Somerset, NJ         5:39.45    7:06.21
 
 Event 84  Boys 1500 Meter Run 13 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jeron Jordan              01 Paterson, NJ         4:45.00    4:49.78
   2 Damani Wainwright         01 Somerset, NJ         5:05.00    4:59.74
   3 Justin Lee                01 Edison, NJ           5:40.00    5:15.39
 
 Event 85  Girls 1500 Meter Run 14 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Crystal Ortiz             00 Jersey City, NJ                 5:20.53
   2 Trinity Hatchett          00 Supersonics          5:40.00    5:37.75
   3 Alison Lemke              00 Basking Ridge, NJ    5:48.00    5:42.66
 
 Event 86  Boys 1500 Meter Run 14 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Raymond Sellaro           00 Clinton, NJ          4:49.00    4:45.23
   2 Colin Logsdon             00 Chatham, NJ          4:30.00    5:00.72
   3 John Crearer              00 Piscataway, NJ       5:03.00    5:13.83
   4 Ethan Blake               00 Lebanon, NJ          4:45.00    5:20.26
 
 Event 91  Girls 3000 Meter Run 11 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Morgan Daley              03 Plainfield, NJ      12:03.00   12:11.90
 
 Event 92  Boys 3000 Meter Run 11 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jackson Barna             03 Basking Ridge, NJ   11:25.00   11:15.10
 
 Event 94  Boys 3000 Meter Run 12 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Caleb Dalgetty            02 Englewood, NJ       11:48.00   10:31.20
   2 Myles Daniel              02 Plainfield, NJ      11:00.00   11:10.40
 
 Event 95  Girls 3000 Meter Run 13 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Sophia Wolmer             01 Tenafly, NJ         11:25.00   12:10.40
 
 Event 96  Boys 3000 Meter Run 13 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jeron Jordan              01 Paterson, NJ        10:00.00   10:08.60
   2 Damani Wainwright         01 Somerset, NJ        10:34.00   10:32.00
 
 Event 97  Girls 3000 Meter Run 14 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Crystal Ortiz             00 Jersey City, NJ                11:33.40
 
 Event 98  Boys 3000 Meter Run 14 years old
 =========================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Colin Logsdon             00 Chatham, NJ         10:02.00   10:08.10
   2 Jesse Schmeizer           00 Ocean City, NJ      10:05.00   10:21.20
 
 Event 123  Girls 80 Meter Hurdles 11 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Fallon Wilcox             03 Somerset, NJ           17.80      18.77   NWI
 
 Event 124  Boys 80 Meter Hurdles 11 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Mekhi McFadden            03 Rahway, NJ             16.50      16.20   NWI
   2 Mikai Jones               03 North Brunswick, NJ    18.18      16.22   NWI
   3 Walter King Jr.           03 Hackensack, NJ         16.87      19.18   NWI
 
 Event 125  Girls 80 Meter Hurdles 12 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Zamira Ysaac              02 Fords, NJ              14.90      15.27   NWI
   2 Fallon Wilcox             03 Somerset, NJ                      18.77   NWI
   3 Jolea Crearer             02 Piscataway, NJ         17.21      23.39   NWI
 
 Event 127  Girls 100 Meter Hurdles 13 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Madison Jones             01 Plainfield, NJ         17.80      17.65   NWI
   2 Janai Orders              01 Dayton, NJ             19.13      21.74   NWI
   3 Calista Thompson          01 Piscataway, NJ         20.85      22.27   NWI
 
 Event 128  Girls 100 Meter Hurdles 14 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Brianna Ewing             00 Somerset, NJ           17.50      17.54   NWI
   2 Alainna Sharp             00 Glen Gardner, NJ       17.50      18.04   NWI
 
 Event 129  Boys 100 Meter Hurdles 13 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Damani Falconer           01 Somerset, NJ           17.70      19.02   NWI
   2 Garrett Coyne             01 Lebanon, NJ                       19.09   NWI
   3 Jahmir Ferris             01 Elizabeth, NJ          16.88      20.83   NWI
 
 Event 135  Girls 200 Meter Hurdles 13 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Madison Jones             01 Plainfield, NJ         30.50      31.40   NWI
   1 Tamara Johnson            01 Irvington, NJ          30.00      31.40   NWI
   3 Kaylah Davis              01 Avenel, NJ             33.10      31.60   NWI
   4 Janai Orders              01 Dayton, NJ             34.20      33.40   NWI
   5 Calista Thompson          01 Piscataway, NJ         35.26      37.80   NWI
 
 Event 136  Boys 200 Meter Hurdles 13 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Garrett Coyne             01 Lebanon, NJ                       31.80   NWI
   2 Jahmir Ferris             01 Elizabeth, NJ          29.88      32.40   NWI
   3 Jacob Delancy             01 Medford, NJ            32.00      32.90   NWI
 
 Event 137  Girls 200 Meter Hurdles 14 years old
 ==============================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ==============================================================================
   1 Amaya Chadwick            00 Plainfield, NJ         30.96      28.40   NWI
   2 Nhaya Lopez               00 Edison, NJ             33.10      32.70   NWI
   3 Alainna Sharp             00 Glen Gardner, NJ                  32.90   NWI
   4 Mariel Gomez              00 Woodbridge, NJ         36.00      35.10   NWI
 
 Event 143  Girls Long Jump 8-under
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Leah Gould                06 Somerset, NJ                   10-11.00   NWI     3.32m
   2 Dahlia Beasley            06 Hillsborough, NJ    10-08.00    9-04.00   NWI     2.84m
   3 Makayla Taylor            06 Somerset, NJ         8-07.00    8-08.50   NWI     2.65m
   4 Kendall Rowe              07 Teaneck, NJ                     5-02.00   NWI     1.57m
 
 Event 144  Boys Long Jump 8-under
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Jamir Brown               06 Irvington, NJ       11-05.75   11-08.00   NWI     3.55m
   2 Noah Cooper               07 Hopatcong, NJ       11-00.00   11-05.25   NWI     3.48m
   3 David Sanchez Jr          06 Union, NJ                      11-00.00   NWI     3.35m
   4 Kendrick Jackson          06 East Orange, NJ                10-00.00   NWI     3.04m
   5 Rashawn Stuart            06 East Orange, NJ                 9-07.00   NWI     2.92m
   6 Nathan Merena             07 Quakertown, PA      10-00.00    8-09.00   NWI     2.66m
   7 Raza Stanley              06 East Orange, NJ                 8-05.00   NWI     2.56m
   8 Corey Sanders             06 Teaneck, NJ         10-03.00    8-00.00   NWI     2.43m
   9 Quadir Anderson           06 Plainfield, NJ                  7-04.00   NWI     2.23m
 
 Event 145  Girls Long Jump 9 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Alexandria Brown          05 Franklin Park, NJ   10-01.00   12-07.00   NWI     3.83m
   2 Gabrielle Gathers         05 Somerset, NJ         9-06.00    8-09.00   NWI     2.66m
 
 Event 146  Boys Long Jump 9 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Julien Leveille           05 Somerset, NJ        10-02.00   11-00.00   NWI     3.35m
   2 Adrian King               05 Hackensack, NJ      10-11.00   10-08.00   NWI     3.25m
   3 Curtis Fowlkes            05 Teaneck, NJ                     8-07.00   NWI     2.61m
  -- Jeffrey Tarpley           05 Teaneck, NJ                        FOUL
 
 Event 147  Girls Long Jump 10 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Bayliss Simon             04 Morristown, NJ      12-00.00   10-08.50   NWI     3.26m
   2 Abigail Granrath          04 Clark, NJ           10-09.00   10-02.00   NWI     3.09m
   3 Nya Stanley               04 East Orange, NJ                 9-02.00   NWI     2.79m
 
 Event 148  Boys Long Jump 10 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Gregory Foster            04 Lumberton, NJ                  14-09.00   NWI     4.49m
   2 Cormac Taylor             04 Ridgewood, NJ       13-00.00   11-09.00   NWI     3.58m
   3 Cameron Cagle             04 Mount Laurel, NJ    12-05.00   11-07.00   NWI     3.53m
   4 Ian Smith                 04 North Plainfield, N 11-00.00   11-05.00   NWI     3.47m
   5 Tyshaun Anderson          04 Plainfield, NJ                 11-04.00   NWI     3.45m
   6 Chazz Blake               04 Lebanon, NJ         11-00.00   11-00.00   NWI     3.35m
   7 Max Adams                 04 Teaneck, NJ                    10-00.00   NWI     3.04m
 
 Event 149  Girls Long Jump 11 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Brea Johnson              03 Paterson, NJ                    9-11.00   NWI     3.02m
   2 Danasia Toney             03 Hackensack, NJ      10-07.00    9-09.50   NWI     2.98m
   3 Amirah Beasley            03 Hillsborough, NJ    10-02.00    9-08.00   NWI     2.94m
   4 Olivia Grace              03 Ridgewood, NJ       10-10.00    8-08.00   NWI     2.64m
 
 Event 150  Boys Long Jump 11 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Damir Toney               03 Hackensack, NJ      12-05.00   14-07.50   NWI     4.45m
   2 Connor Cooper             03 Hopatcong, NJ       14-03.00   13-07.50   NWI     4.15m
   3 Jaden Ebanks              03 Teaneck, NJ                    13-04.00   NWI     4.06m
   4 Rawle Workman             03 Parsippany, NJ      16-00.00   13-02.00   NWI     4.01m
   5 Kareem Kelsey             03 North, NJ                      12-08.00   NWI     3.86m
   6 Morgan Jones              03 Plainfield, NJ                 12-05.00   NWI     3.78m
   7 Damiano Palladino         03 Clinton, NJ                    11-10.00   NWI     3.60m
   8 Kyon Sargent              03 Plainfield, NJ                  9-03.75   NWI     2.83m
 
 Event 151  Girls Long Jump 12 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Emily Van Ness            02 Somerset, NJ        12-05.00   13-09.00   NWI     4.19m
   2 Ja'Nay Brown              02 Irvington, NJ       13-10.50   13-07.50   NWI     4.15m
   3 Jessica Merena            02 Quakertown, PA      11-02.00   10-11.00   NWI     3.32m
   4 Maiya Spearman            02 Teaneck, NJ                     8-05.00   NWI     2.56m
 
 Event 152  Boys Long Jump 12 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Nana Agyemang             02 Parsippany, NJ      16-00.00   16-04.00   NWI     4.97m
   2 Aidan Kamp                02 Mendham, NJ         16-00.00   15-05.00   NWI     4.69m
   3 Quamere Brown             02 Elizabeth, NJ       12-00.00   12-10.00   NWI     3.91m
   4 Gabriel Hunt              02 Howell, NJ          13-06.00  J12-10.00   NWI     3.91m
   5 Zymir Mobley              02 Jersey City, NJ                12-01.00   NWI     3.68m
 
 Event 153  Girls Long Jump 13 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Kennedee Cox              01 Teaneck, NJ         15-05.00   14-08.50   NWI     4.48m
   2 Benae Johnson             01 Paterson, NJ        14-00.00   13-01.50   NWI     4.00m
   3 Isabella Hunt             01 Howell, NJ          13-00.00   12-00.50   NWI     3.67m
   4 Danielle Trovato          01 Somerset, NJ        11-11.00   11-04.00   NWI     3.45m
 
 Event 154  Boys Long Jump 13 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Isaiah McFadden           01 Rahway, NJ          17-00.00   15-07.00   NWI     4.74m
   2 Isaiah Webster            01 Glen Ridge, NJ      15-10.50   15-00.00   NWI     4.57m
   3 Jacob Delancy             01 Medford, NJ         15-00.00   14-06.00   NWI     4.41m
   4 Damani Falconer           01 Somerset, NJ        14-00.00   13-08.50   NWI     4.17m
   5 Joshua McDonald           01 Somerset, NJ        16-00.00   13-04.50   NWI     4.07m
   6 Xavier Hargrove           01 Howell, NJ                     13-02.50   NWI     4.02m
   7 Garrett Coyne             01 Lebanon, NJ                    13-02.00   NWI     4.01m
   8 Marquist Muse             01 Somerset, NJ        13-00.00   12-04.00   NWI     3.75m
 
 Event 155  Girls Long Jump 14 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Alainna Sharp             00 Glen Gardner, NJ    14-11.00   14-07.00   NWI     4.44m
   2 Ahjure BarnesWilliams     00 Somerset, NJ        15-07.00   12-00.00   NWI     3.65m
   3 Princae White             00 Paterson, NJ        12-00.00    9-06.00   NWI     2.89m
 
 Event 156  Boys Long Jump 14 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Matias Pellegrino         00 Denville, NJ        20-00.00   18-09.50   NWI     5.72m
   2 Geremiah Styles           00 Somerset, NJ        14-10.00   15-09.00   NWI     4.80m
   3 Jaiden Cruz               00 Piscataway, NJ      13-00.00   14-06.50   NWI     4.43m
   4 Tyler Strickland          00 Edison, NJ          16-00.00   14-03.50   NWI     4.35m
 
 Event 161  Girls Triple Jump 13 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Benae Johnson             01 Paterson, NJ                   28-06.50   NWI     8.69m
 
 Event 163  Girls Triple Jump 14 years old
 ========================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind
 ========================================================================================
   1 Alainna Sharp             00 Glen Gardner, NJ    28-08.00   29-08.00   NWI     9.04m
 
 Event 170  Boys High Jump 9 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Adrian King               05 Hackensack, NJ       3-02.00    4-00.00      1.21m
 
 Event 172  Boys High Jump 10 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gregory Foster            04 Lumberton, NJ                   4-04.00      1.32m
 
 Event 174  Boys High Jump 11 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Kareem Kelsey             03 North, NJ                       4-02.00      1.27m
   2 Walter King Jr.           03 Hackensack, NJ       3-06.00    4-00.00      1.21m
 
 Event 175  Girls High Jump 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Carol Ann Perry           02 Basking Ridge, NJ    4-02.00    4-02.00      1.27m
   2 Samantha Kehler           02 Lebanon, NJ          4-02.00   J4-02.00      1.27m
   3 Jessica Merena            02 Quakertown, PA       3-08.00    4-00.00      1.21m
 
 Event 176  Boys High Jump 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Tyler Douglas             02 Brooklyn, NY                    4-06.00      1.37m
 
 Event 177  Girls High Jump 13 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Tamara Johnson            01 Irvington, NJ        4-11.00    4-10.00      1.47m
 
 Event 187  Girls Discus Throw 1.0 Kg 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Mariah Lowe-Berrien       02 Bronx, NY              42-00      46-02     14.07m
 
 Event 188  Boys Discus Throw 1.0 Kg 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Brandon Cangialosi        02 South Plainfield, N    48-07      47-05     14.45m
 
 Event 189  Girls Discus Throw 1.0 Kg 13 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Nicole Massa              01 Mountainside, NJ       62-00      66-01     20.14m
   2 Steffani Tabored          01 Paterson, NJ                      54-11     16.73m
   3 Jessica Thomas            01 Teaneck, NJ                       53-00     16.15m
   4 Shaylah Anderson          01 Somerset, NJ           59-00      47-06     14.47m
 
 Event 190  Boys Discus Throw 1.0 Kg 13 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gavin Morgan              01 Somerset, NJ          104-00      97-05     29.69m
   2 Rj Oben                   01 Glen Ridge, NJ                    81-06     24.84m
   3 Isaiah Webster            01 Glen Ridge, NJ         75-00      61-00     18.59m
   4 Kwado Nyinah              01 Woodbridge, NJ                    51-05     15.67m
   5 Rasheem Hammond           01 Teaneck, NJ                       43-09     13.33m
   6 Luis Huertas              01 Paterson, NJ                      43-00     13.10m
 
 Event 191  Girls Discus Throw 1.0 Kg 14 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Shelby Bigsby             00 Montclair, NJ          75-00      78-07     23.95m
   2 Jade Young                00 Teaneck, NJ                       78-04     23.87m
   3 Teairah Bridges           00 Plainfield, NJ         68-00      67-04     20.52m
   4 Amiyah Sherman            00 Middlesex, NJ          51-02      61-11     18.87m
   5 Taylor Carter             00 Teaneck, NJ            60-00      55-07     16.94m
   6 Princae White             00 Paterson, NJ                      33-02     10.10m
 
 Event 192  Boys Discus Throw 1.0 Kg 14 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Brandon Patterson         00 Plainfield, NJ        105-00     120-05     36.70m
   2 Tymar Cunningham          00 Pateson, NJ                       46-08     14.22m
 
 Event 197  Girls Shot Put 4 lbs 8-under
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gianna Valdes             06 Woodbridge, NJ      12-00.00   12-01.00      3.68m
   2 Benay Nawajei             06 Paterson, NJ                   11-06.00      3.50m
 
 Event 198  Boys Shot Put 4 lbs 8-under
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gabrial Nyenator          06 Paterson, NJ                   16-01.50      4.91m
   2 Raza Stanley              06 East Orange, NJ                13-04.00      4.06m
   3 Kendrick Jackson          06 East Orange, NJ                11-05.00      3.47m
   4 Nathan Merena             07 Quakertown, PA      10-02.00   10-01.50      3.08m
   5 Shuban Iyer               06 Woodbridge, NJ      12-00.00    9-08.00      2.94m
 
 Event 199  Girls Shot Put 6 lbs 9 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gabrielle Pierre          05 Somerset, NJ        11-09.00   14-01.00      4.29m
 
 Event 200  Boys Shot Put 6 lbs 9 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Cameren Anderson          05 Somerset, NJ        23-05.00   24-06.00      7.46m
   2 Jarvis Jones              05 Plainfield, NJ      19-03.00   19-06.00      5.94m
   3 Ziah Barry                05 Nypd Falcons                   18-05.00      5.61m
 
 Event 201  Girls Shot Put 6 lbs 10 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Olivia Prescott           04 Paterson, NJ        20-00.00   18-08.00      5.68m
   2 Nia Brown                 04 Franklin Park, NJ   16-06.00   17-07.00      5.35m
   3 Ta'Janae Pender           04 Piscataway, NJ      14-00.00   16-07.50      5.06m
   4 Dakarai Lindsay           04 Bronx, NY           14-00.00   14-02.50      4.33m
   5 Nya Stanley               04 East Orange, NJ                13-07.50      4.15m
 
 Event 202  Boys Shot Put 6 lbs 10 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Joshua Manning            04 Paterson, NJ        22-00.00   22-08.00      6.90m
   2 Aviral Mittal             04 Woodbridge, NJ      12-00.00   17-10.50      5.44m
   3 Mekhi Baker               04 Franklin Park, NJ   16-00.00   16-10.50      5.14m
   4 Dreveon Eddleman          04 Somerset, NJ        14-00.00   16-09.50      5.11m
 
 Event 204  Boys Shot Put 6 lbs 11 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Terrence Hicks            03 Teaneck, NJ                    24-01.00      7.34m
   2 Jeremiah Vessel           03 Franklin Park, NJ   19-00.00   20-06.50      6.26m
   3 Desmir Marshall           03 New Brunswick, NJ   17-00.00   20-06.00      6.24m
   4 Jahrel Rimpel             03 Colonia, NJ         16-00.00   16-06.00      5.02m
   5 Andrew Stuart             03 East Orange, NJ                16-00.00      4.87m
 
 Event 205  Girls Shot Put 6 lbs 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Jacqueline Niamke         02 East Orange, NJ                24-02.00      7.36m
   2 Mariah Lowe-Berrien       02 Bronx, NY           22-00.00   21-07.50      6.59m
   3 Mikayla Reid              02 Somerset, NJ        21-06.50   21-01.00      6.42m
   4 Jasmin Barfield           02 Somerset, NJ        18-00.00   17-10.00      5.43m
   5 Kyra Eason                02 Somerset, NJ        15-09.00   14-03.00      4.34m
 
 Event 206  Boys Shot Put 6 lbs 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Brandon Cangialosi        02 South Plainfield, N 22-06.00   23-07.50      7.20m
   2 Jared Garraway            02 Brooklyn, NY                   12-04.00      3.75m
 
 Event 207  Girls Shot Put 6 lbs 13 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Jessica Thomas            01 Teaneck, NJ         29-00.00   27-01.50      8.26m
   2 Steffani Tabored          01 Paterson, NJ                   25-01.00      7.64m
   3 Shaylah Anderson          01 Somerset, NJ        29-09.00   24-08.00      7.51m
   4 Tachera Reid              01 Somerset, NJ        21-06.50   23-02.50      7.07m
 
 Event 208  Boys Shot Put 4 kg 13 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gavin Morgan              01 Somerset, NJ        35-00.00   35-02.50     10.73m
   2 Rj Oben                   01 Glen Ridge, NJ                 29-03.00      8.91m
   3 Jalen Berger              01 Newark, NJ          27-00.00   27-04.00      8.33m
   4 Rasheem Hammond           01 Teaneck, NJ                    24-08.50      7.53m
   5 Kwado Nyinah              01 Woodbridge, NJ                 21-04.00      6.50m
   6 Luis Huertas              01 Paterson, NJ                   17-10.00      5.43m
 
 Event 209  Girls Shot Put 6 lbs 14 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Shelby Bigsby             00 Montclair, NJ       35-00.00   35-02.00     10.71m
   2 Jade Young                00 Teaneck, NJ                    34-11.00     10.64m
   3 Ahjure BarnesWilliams     00 Somerset, NJ        33-00.00   33-10.50     10.32m
   4 Teairah Bridges           00 Plainfield, NJ      35-00.00   33-07.00     10.23m
   5 Amiyah Sherman            00 Middlesex, NJ       29-04.00   31-02.00      9.49m
   6 Taylor Carter             00 Teaneck, NJ                    24-03.00      7.39m
   7 Princae White             00 Paterson, NJ        23-00.00   19-10.50      6.05m
 
 Event 210  Boys Shot Put 4 kg 14 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Brandon Patterson         00 Plainfield, NJ      49-11.00   48-03.00     14.70m
   2 Ahsan Huland El           00 Randolph, NJ        44-06.00   38-05.00     11.70m
   3 Tymar Cunningham          00 Pateson, NJ                    23-05.00      7.13m
 
 Event 215  Girls Javelin Throw Turbo (300 g 8-under
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Gianna Valdes             06 Woodbridge, NJ         30-00      24-00      7.31m
 
 Event 218  Boys Javelin Throw Turbo (400 g 9 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Anthony Brown Jr          05 New Brunswick, NJ              33-09.50     10.29m
   2 Anthony Sheilds           05 Supersonics                    30-06.50      9.30m
 
 Event 219  Girls Javelin Throw Turbo (400 g 10 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Ta'Janae Pender           04 Piscataway, NJ         30-00   54-07.50     16.64m
   2 Dakarai Lindsay           04 Bronx, NY                         27-05      8.35m
 
 Event 221  Boys Javelin Throw Turbo (400 g 10 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Jaden Nelson              04 Teaneck, NJ                       46-00     14.02m
   2 Aviral Mittal             04 Woodbridge, NJ         30-00      42-09     13.03m
 
 Event 223  Boys Javelin Throw Turbo (400 g 11 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Shawn Smith               03 Elizabeth, NJ         100-00      84-08     25.80m
   2 Walter King Jr.           03 Hackensack, NJ         62-02      66-05     20.24m
   3 Kareem Kelsey             03 North, NJ                         52-03     15.92m
   4 Isaiah Bridges            03 Plainfield, NJ         53-01      50-10     15.49m
   5 Terrence Hicks            03 Teaneck, NJ                       49-02     14.98m
   6 Desmir Marshall           03 New Brunswick, NJ              41-05.50     12.63m
   7 Jahrel Rimpel             03 Colonia, NJ            68-00      38-00     11.58m
   8 Elisha Frazier            03 Plainfield, NJ         30-07      36-04     11.07m
   9 Elijah Frazier            03 Plainfield, NJ                 29-09.50      9.08m
 
 Event 224  Girls Javelin Throw Turbo (400 g 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Mariah Lowe-Berrien       02 Bronx, NY                      33-04.50     10.17m
 
 Event 225  Boys Javelin Throw Turbo (400 g 12 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Phillip Meikle            02 Englewood, NJ          90-00      76-01     23.19m
 
 Event 226  Girls Javelin Throw 600 g 13 years old
 ===================================================================================
     Name                    Year Team                    Seed     Finals
 ===================================================================================
   1 Nicole Massa              01 Mountainside, NJ       75-06      83-09     25.52m
 
 Event 242  Girls 4x100 Meter Relay 8-under
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Eye Catchers TC Women  'A'                                   1:08.00
      1) Adriana Rollins 06              2) Dahlia Beasley 06
      3) Layla Beasley 08                4) Qiora Rollins 06
   2 Elite Runners Track Club  'A'                     1:05.00    1:08.10
      1) Arrayah Young 07                2) Brianna Adkison 06
      3) Kaylee Valdez 06                4) Sierra Colvin 06
   3 Jersey City Rec Panthers  'A'                                1:19.10
      1) Angel Smith 08                  2) Anyia Johnson 08
      3) Namow Butler 06                 4) Nancy Phang 06
 
 Event 244  Girls 4x100 Meter Relay 10 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Windbreakers Track And Field C  'A'               1:00.00    1:01.50
      1) Deja Young 04                   2) Fiona Carter 04
      3) Kylah Carter 05                 4) Nyla Valentine 05
   1 Elite Runners Track Club  'A'                     1:00.00    1:01.50
      1) Ajanae Thompson 05              2) Allahjah Young-Bey 04
      3) Asia Adkison 04                 4) Trinity Joyner 05
 
 Event 246  Girls 4x100 Meter Relay 12 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Windbreakers Track And Field C  'A'               1:05.00    1:01.10
      1) Aicha Monteiro 03               2) Danielle Francis 02
      3) Maiya Spearman 02               4) Ruby Hibbert 03
 
 Event 247  Boys 4x100 Meter Relay 12 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Windbreakers Track And Field C  'A'                 56.00      56.90
      1) Chaz Jackson 02                 2) Jaden Ebanks 03
      3) Kristopher Edwards 03           4) Malcolm Capers 02
   2 Jersey City Rec Panthers  'A'                                  58.40
      1) Aaron Baker 03                  2) Greg Smith 03
      3) Isaiah Gordon 03                4) Neslon Ortiz 03
   3 Bergen County Xpress  'A'                                      59.90
      1) Jared Dorman 03                 2) Jordan Dorman 03
      3) Naim Shabataka 02               4) Phillip Meikle 02
   4 Nypd Falcons Track Club  'A'                                 1:00.00
      1) Erique Waterman 02              2) Isaiah Thompson 02
      3) Spirit Alves 02                 4) Tahliik Wilson 02
 
 Event 248  Girls 4x100 Meter Relay 14 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Elite Runners Track Club  'A'                                  52.80
      1) Jasmine Mcneill 01              2) Kaylah Davis 01
      3) Nhaya Lopez 00                  4) Nyjah Young-Bey 00
   2 Eye Catchers TC Women  'A'                                     53.70
      1) Briana Griffin 00               2) Brianna Ewing 00
      3) Essence Gordon 00               4) Taylor Gravesande 00
   3 Bergen County Xpress  'A'                                      56.30
      1) Gabrielle Spence 00             2) Jasmine Lloyd 01
      3) Jessica Thomas 01               4) Kennedee Cox 01
   4 Jersey City Rec Panthers  'A'                                1:02.80
      1) Cheryl Gantt 01                 2) D'Oni Jones 01
      3) Jennifer Ngo 01                 4) Zinab Ennasri 00
 
 Event 249  Boys 4x100 Meter Relay 14 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Rde  'A'                                            47.00      49.00
      1) Brandon Holt 01                 2) Isaiah Sanchez 00
      3) Menyelek Ward 00                4) Oddanie Hall 00
 
 Event 255  Boys 4x400 Meter Relay 10 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Transy East  'A'                                             6:04.17
      1) Jesus Viquez 05                 2) Jorwally Santana 05
      3) Joshua Manning 04               4) Thomas Martin 05
 
 Event 257  Boys 4x400 Meter Relay 12 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Unity Express Track And Field  'A'                           4:33.72
      1) Gabriel Hunt 02                 2) Gabriel Suero Diaz 02
      3) Jaeden Gould 03                 4) Myles Plummer 03
   2 Nypd Falcons Track Club  'A'                                 4:57.19
      1) Erique Waterman 02              2) Isaiah Thompson 02
      3) Spirit Alves 02                 4) Tahliik Wilson 02
   3 Jersey City Rec Panthers  'A'                                5:11.89
      1) Aaron Baker 03                  2) Greg Smith 03
      3) Neslon Ortiz 03                 4) Zymir Mobley 02
 
 Event 258  Girls 4x400 Meter Relay 14 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Jersey City Rec Panthers  'A'                                5:05.26
      1) Cheryl Gantt 01                 2) Crystal Ortiz 00
      3) Jennifer Ngo 01                 4) Zinab Ennasri 00
 
 Event 259  Boys 4x400 Meter Relay 14 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Maximum Speed Track Club  'A'                                4:39.19
      1) Hasjonn Simmons 00              2) Jaiden Cruz 00
      3) Marcel Ogiste 00                4) Marquist Muse 01
   2 Jersey City Rec Panthers  'A'                                4:53.18
      1) Jubei Papia 01                  2) Reginald Smith 01
      3) Rico Phang 01                   4) Xavier Mobley 01
 
 Event 265  Boys 4x800 Meter Relay 12 years old
 =========================================================================
     Team                                                 Seed     Finals
 =========================================================================
   1 Nypd Falcons Track Club  'A'                                12:05.94
      1) Erique Waterman 02              2) Isaiah Thompson 02
      3) Spirit Alves 02                 4) Tahliik Wilson 02